Přejít na obsah

Prasklé paroží


Gus

Doporučené příspěvky

Tak sem právě zjistil,že mám prasklé výfukové paroží na mém RSu :feve: Celou dobu jsem takové divné pleskání přisuzoval vlnovci před katem,ale když jsme ho dnes navařili novej žádná změna.Tak sem hledal dál a našel jsem nad turbem asi tři cm šlic :-(( ,má to cenu vařit nebo kde ho sehnat za dobrej peníz?? pls..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sem právě zjistil,že mám prasklé výfukové paroží na mém RSu :feve: Celou dobu jsem takové divné pleskání přisuzoval vlnovci před katem,ale když jsme ho dnes navařili novej žádná změna.Tak sem hledal dál a našel jsem nad turbem asi tři cm šlic :-(( ,má to cenu vařit nebo kde ho sehnat za dobrej peníz?? pls..

Zavařit, pořádný elektrody a je to...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sem právě zjistil,že mám prasklé výfukové paroží na mém RSu :feve: Celou dobu jsem takové divné pleskání přisuzoval vlnovci před katem,ale když jsme ho dnes navařili novej žádná změna.Tak sem hledal dál a našel jsem nad turbem asi tři cm šlic :-(( ,má to cenu vařit nebo kde ho sehnat za dobrej peníz?? pls..

Zavařit, pořádný elektrody a je to...

Vyndat, prohřát jemně autogenem nebo v dřev. uhlí, zavařit to nikelitkama (elektrody na litinu) a pak to nechat zase pomalu vychladnout v tom uhlí nebo občas přejet autogenem.

Pokud je to u toho turba, tak je to celkem OK, já mám AEE motor, kde to praská mezi 2. a 3. válcem, tak se to pak musí nechat ještě přerovnat, jelikož ta příruba na hlavu se jemně ohla. Už jsem s tim najel cca 5000km a je to v pohodě, nový svody by mě stály 6tis

PS: jedna nikelitka stojí cca kolem 30,- , potřeb jsou tak 3

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...