Přejít na obsah

třítlačítkový klíček


malyhonza

Doporučené příspěvky

koupil jsem si tady od někoho na foru vystřelovací třítlačítkový klíče, nový, zabalený. No a tak jsem se dnes rozhodl je namontovat, vložku ve dveřích sem si samozřejmě dal sám, abych pak moc neplatil ve škodovce, jen za nakódování a vyjmutí spínačky. ale když mi pak ten týpek řekl že to nejde přehodit, myslel sem že ho namístě zapálím. prej ten klíček podle nějaký etky je na fábii a ne jak sem původně myslel na octavku, a navíc mám v autě prý 2,5generaci komfortního systému a klíčky sou prej už 3. nevíte jestli se dají sehnat někde ty klíče (třeba jen dvoutlačítkový vystřelovací) ale na 100% 2,5generace?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud ti bude stačit že ti to bude chodit bez dálkáče tak stačí přehodit tyčinky imobilizeru z původního klíče do nového . Ten se dá rozdělat, pokud opatrně odloupneš znáček škoda tak je tam šroubek. Ale jestli toužíš mit dálkač tak to budeš muset překopat na 3 generaci, to znamená knfortku a mozky dveří.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

klíč ti klidně nakóduji,ale pokud máš octu pod 08/01 tak ti nepůjde dálka

Chtěl bych si časem udělat dálkáč, centrál máme, nakódování zvládnu sám, ale jedná se mi o výměnu komfortky. Máme octu facelift (2001) a vubec netuším jaká tam je, ale odhadoval bych že max 2,5 generace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to vypadá že mám rok výroby 2/01, a kolik by přišlo topředělání na tu 3gen.. říkal že imobilizér už je třetí generace ale to zamikání jen 2,5. a to ukazování toho auta při otevřenejch dveřích nemám

Editováno: , autor: malyhonza
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to vypadá že mám rok výroby 2/01, a kolik by přišlo topředělání na tu 3gen.. říkal že imobilizér už je třetí generace ale to zamikání jen 2,5. a to ukazování toho auta při otevřenejch dveřích nemám

Počítej tak okolo 7000 -8000 kč + práce, záleží jak se ti zadaří při schánení dílu na přestavbu .

Já to splašil za necelejch 4000kč. :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Ja mam octu rv99 mam SLX takže central tam byl a koupil sem si tohle http://www.aukro.cz/item231449591_dalkove_...aci_klice_.html vybroušeni klíče 280kč akorat přehodit tyčinku od imobilizeru z puvodniho klíče a je to!!!nic vic!!samozřejme zapojit přijimač podle navodu....

Editováno: , autor: paul_tdi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to vypadá že mám rok výroby 2/01, a kolik by přišlo topředělání na tu 3gen.. říkal že imobilizér už je třetí generace ale to zamikání jen 2,5. a to ukazování toho auta při otevřenejch dveřích nemám

Počítej tak okolo 7000 -8000 kč + práce, záleží jak se ti zadaří při schánení dílu na přestavbu .

Já to splašil za necelejch 4000kč. :p

No 1000,- za komfortku a pak 4x600,- za dveřní jednotku. Jo a pak teda někoho, kdo to přepinuje. Budíky by se snad měnit nemusely a indikace otevřených dveří (červeným autíčkem) nemá podle mě žádnou souvislost s generací komfortu. Pouze u 3G se to bere po canu - když je DOT, jinak je tam sólo nataženej drát a ten aktivuje to červený autíčko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...