Přejít na obsah

Spínač světel s mlhovkami


danikd

Doporučené příspěvky

Ahojda,

potrebuji poradit jak jde u Fabie oddelat ten otocny ovladac svetel, potrebuji ho rozdelat a vymenit v nem diody. Nemuzu se tam za boha dostat, podarilo se mi oddelat pouze ten ovladac naklonu svetel. Ale ten velky kulaty spinec ne a ne ...

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Fabia 1,4 r.v. 2002 máj (květen):

tesne po uplynutí záruky (ako inak) som v zimných mesiacoch spozoroval, že v polohe "stretávacie svetlá" sa rozsvietila aj zadná hmlovka, po zohriatí spínača kúrením-topením hmlovka zhasla. V lete sa to neprejavuje. Ale každú zimu je to horšie, dlho musím ohrievať spínač svetiel. Len takto zohriaty dokážem mu nájsť správnu polohu niekde medzi polohami "stretávacie" a "zadná hmlovka" v ktorej hmlovka konečne zhasne. Tú polohu hladám tak, že miernym ťahom pohybujem gombíkom spínača k sebe a zároveň striedavo vpravo a vľavo až čosi cvakne a hmlovka zhasne. Dovtedy tým za mnou idúcim asi pekne leziem na nervy. Musím spínač vymeniť, ale nedokázal som ho vymontovať. Poraďte, prosím, ako na to. V predajni mi nedokázali poradiť.

Vopred ďakujem za každú dobrú radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Ovladač na osvětlení se demontuje jednoduše. Ve vypnutém stavu ho trošku zamáčkni a pootoč ve směru zapínání světel a pak ho celý vytáhneš odpojíš konektor a je to. Nic složitého jen to chce zkusit. Jo nevim proč si ho stahoval dolu. :D

EDIT Martinoslav: Treti prispevek se skrytou reklamou, Romane Romane...

Editováno: , autor: Martinoslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Zdravím,

dnes ráno jsem ve své Fábii pustit světla a všiml jsem si, že se zároveň pustily i mlhovky. Chvíli jen tak "poblikávaly", po chvíli už svítí pořád. Když na spínač zatlačím, tak je vše v pořádku. Máte někdo podobnou zkušenost? Díky všem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
  • o 8 měsíců později...
  • o 2 týdny později...

No tak jsem dneska ráno zaznamenal jestli ne stejný problém tak podobný.Po přepnutí přepínače na obrysovky se mi rozsvítí přední mlhovky + kontrolka. Svítí jen v poloze obrysovek a po přepnutí do polhy potkávaček zase zhasnou.

Jestli už má někdo z vás zkušenosti s rozebíráním toho spínače světel...tak se prosím podělte:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 1 rok později...

Mrkni dozadu do světel. Pokud se nepletu, tak koncový světlo a zadní mlhovka sou řešený dvouvláknovou žárovkou. Na náklaďáku se mi stalo, že se mi spekly vlákna a taky to problikávalo i s kontrolkou. Tam ko bylo koncový a brzda. Nebo mrkni na dráty u světla, jestli ti do nich nenateklo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...

Dokážete někdo najít ten odkaz znovu? Původní link nefunguje:

http://forum.skodahome.cz/index.php?showto...koldo&st=25

marně hledám řešení na tu samovolně se rozvícející zadní mlhovku. Teď už jsem dokonce našel link, ten ale nikam nevede sad.gif

:kol-28:

mám stejný problém a taky jsem se dostal až sem

[#10340] Nemohli jsme určit které téma se pokoušíte zobrazit. :kol-32:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...