Přejít na obsah

Spínač světel s mlhovkami


danikd

Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...

Zdravím všechny přítomné. Prosím o radu. Máme v HTP 47kw  r.v.2007 spínač světel 6Y1 941 531 N 11N - K2586B. Mohu ho nahradit 6Y1 941 531 D JDY, 6Y1 941 531 A JDY, 6Y1 941 531 H JDY. Nevidím mezi nimi rozdíl , mimo ten nejpodstatnější a to je cenový. Vše je na světla, přední zadní mlhovky, jas palubovky a náklon světel. Přesto podle prodejce jen ten první je ten správný. Poradí někdo prosím?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, Vojta Jetel napsal:

Zdravím všechny přítomné. Prosím o radu. Máme v HTP 47kw  r.v.2007 spínač světel 6Y1 941 531 N 11N - K2586B. Mohu ho nahradit 6Y1 941 531 D JDY, 6Y1 941 531 A JDY, 6Y1 941 531 H JDY. Nevidím mezi nimi rozdíl , mimo ten nejpodstatnější a to je cenový. Vše je na světla, přední zadní mlhovky, jas palubovky a náklon světel. Přesto podle prodejce jen ten první je ten správný. Poradí někdo prosím?

Opravdu by se nikdo nenašel, kdo by věděl? Beru i variantu vyndat samotný otočný přepínač z nějakého celku a vložit ho na původní místo. Jenom aby měl spínání pro přední i zadní mlhovky a byl konektor po fc.. Asi cca před rokem jsem ho měl už rozebraný a čistil jsem kontakty, ale pak je najustovat zpět. To byl porod. Takže prosím prosím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 43 minutami, Wittmann napsal:

A neliší se tím zadním konektorem? Ten se dá ale případně předělat

Právě když jsem pročítal toto téma 

tak jestli to dobře chápu, tak rozdíl je jenom v konektoru regulace jasu přístrojovky a náklonu světel. To já bych si ponechal původní a prohodil jen ten hlavní spínač. Jenom se nemůžu dopátrat, aby ovládal oboje mlhovky. Přeci není jen jeden přepínač s kompletníma mlhovkama.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...