Přejít na obsah

Plaketka na radici paku


Vytlacil

Doporučené příspěvky

Ahoj, dokaze mi prosim nekdo poradit - potreboval bych cislo dilu kovove (nebo je to imitace kovu/plast, nevim) plakety na radici paku O II 6 gang/2007. Predpokladam, ze stejne jako v pripade F a S jde o vymenitelny dil. Diky

Tak to existuje podle Etky jako "Sada opravarenská plaketka pro 6-stupň.mech.převodovku" číslo 1Z0798002 za cca 113,- Kč a 1Z0798005 v provedení RS za cca 184,- Kč. Snad jsem koukal dobře :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, dokaze mi prosim nekdo poradit - potreboval bych cislo dilu kovove (nebo je to imitace kovu/plast, nevim) plakety na radici paku O II 6 gang/2007. Predpokladam, ze stejne jako v pripade F a S jde o vymenitelny dil. Diky

Tak to existuje podle Etky jako "Sada opravarenská plaketka pro 6-stupň.mech.převodovku" číslo 1Z0798002 za cca 113,- Kč a 1Z0798005 v provedení RS za cca 184,- Kč. Snad jsem koukal dobře :)

super, to je presne ono! moc dekuji :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 1 rok později...
  • o 3 měsíce později...
  • o 4 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Díky za info - to jsem netušil, že jde vyměnit samtná plaketka a už mám objednanou celou řadičku včetně spodní manžety za cca 900,- Kč.

Tak už to musím vyměnit celé. Technik v autorirovaném servisu Škoda kde jsem řadičku objednal mně na to neupozornil, že se dá vyměnit pouze plaketka.

Mám řadící páku v pořádku jen je trochu odřený (oloupaný) chrom na plaketce se symboly rychlostí.

Dnes se tam zastavím a zkusím se ho zeptat jestli jsou schopni objednat samotnou plaketku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...
  • o 6 měsíců později...
  • o 1 měsíc později...

Prosim Vás hoši.

Nechci zakládat nové téma tak to zkusím tady.

Mám nově O II a potřebuji vyměnit komplet řadičku i s manžetou.

Sehnal jsem si za dobře 6kvaltovou řadičku, je mezi 5 a 6kvaltovou jinej rozdíl než na nákresu planžety ?

Logicky by neměl, ale řeším to poštou a nerad bych pak řešil kdyby náhodou se něco odlišovalo ještě a neseděla.

Díky za reakci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...