Přejít na obsah

Klapání při zahřátém motoru


Zenga

Doporučené příspěvky

Když přijedu se zahřátým motorem , tak to na volnoběh , tak nějak zvláštně klape . Když sebemíň ,přidám plyn tak to zmizí. Sešlápnout spojku nepomůže , jak je tady v jiným tématu. Nemá někdo zkušenost , nebo neví o co by se mohlo jednat :help: ? Jinak , je to Fabia 1,2HTP 47kw combi 2003 Najeto 62000km

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 3 týdny později...

Mam taky 1,2 47Kw u studeného motoru mi to nic nedělá u zahřatého mi to na volnoběh trochu klepe, hlavně když přidám trochu plyn a hned uberu, tak to zaklepe ve volnoběžných otáčkách a pak jenom trošku. Měnil jsem svíčky a nepomohlo to . Bude se mi na to dívat známy,který dělá ve Škodovce mechanika.Uvidím co mi řekne a dám vědět

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

mi to taky takhle nejak klepalo bylo to spatnym olejem daval sem tam mogul polosyntetiku ted tam ma fuchs za 450 a auto neklepe ale pro zmenu zase skube pri studenem motoru a namerili mi spatne tlaky 3 valce tak sem zvedavy na tu palku zase za posledni 3 mesice uz auto sezralo 20 k na opravach hnus

Editováno: , autor: adal
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mi měřil ty tlaky za studena i za tepla .Za studena byly 12,5 - 13 a za tepla 11,5- 12 kPa. Takže tlaky jsou dobré. Říkal ,že to můžou být satelity v převodovce ,že při nízkych otackach klepají.Bral jsi cislo karoserie .a že zkusi vyhledat novějsí verzi do jednotky Tak uvidím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...