Přejít na obsah

rozměry skel


Zombiiatko

Doporučené příspěvky

:help: Ahojte, chtěla bych si zatmavit skla, folie už mám a jelikož mi přijde zbytečný je celý vytahovat, potřeboval bych, zda někdo nemáte roměry skel ????

ahoj,

zkus to tady pročíst ,ale jestli tam budou rozměry netuším,sám jsem to nečetl :D

http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=12253

Editováno: , autor: octaviaman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli do toho můžu kecat, tak jestli chceš mít folie nalepený pořádně, tak to nech radši udělat někoho kdo to umí, ono to není zrovna jednoduchý, třeba se ti to povede, ale po čase se ti začnou dělat bubliny a nakonec to budeš strhávat a stejně to necháš někoho udělat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to by mě zajímal ten borec. Ono se to dělá trochu jinak. Uřízněš přibližnej rozměr a pak lepíš. U okraju se do zařízne spešl nožem.

moc to řešíte, prostě to známej lepí, v rámci asi zábavy, nevim... Tak jsem myslela, že mi to taky nalepí. Jeho taktika je, že si udělá šablonu, tu překřeslí na tu folii a pak to nalepí. Jako teoreticky je to dobrej nápad. JAko máte pravdu, že je lepsí si to udělat od profíka, ale ta ještě uvidim... Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to by mě zajímal ten borec. Ono se to dělá trochu jinak. Uřízněš přibližnej rozměr a pak lepíš. U okraju se do zařízne spešl nožem.

moc to řešíte, prostě to známej lepí, v rámci asi zábavy, nevim... Tak jsem myslela, že mi to taky nalepí. Jeho taktika je, že si udělá šablonu, tu překřeslí na tu folii a pak to nalepí. Jako teoreticky je to dobrej nápad. JAko máte pravdu, že je lepsí si to udělat od profíka, ale ta ještě uvidim... Díky

Plně souhlasím se stíhačkou ...

Tady leda že by ta cena bylo o tolik nižší že by ti bylo jedno že tam bude za 2 roky nějaký bublinka ...ale jestli tě to celé výjde o pár stovek levněji volil bych opravdu profi firmu co ti na to dá i atest. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Tak dobrá práce. Tak jakej postup si zvolila? Ty boční byly v pohodě a co 5 dveře?

Boční uplně v pohodě, stačila přibližná šablona, co bylo navíc se lehce ořeže kolem skla a ty 5, když byla folie v kuse, tak se dělaly bubliny a nešly vytlačit. Vracely se i za několik dní, co to schlo. Tak jsem folii vodorovně rostřihla na 2, když jsem to lepila na sklo, tak přes sebe cca 3 mm a ono se to samo stáhlo dolů a sedí to těsně, jak to schlo a až na pár drobných bublinek nádhera. Akorát teda při couvání ve tmě toho není moc přes zadní sklo vidět a na řidiče za mnou taky moc nevidim :kol-121:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...