Přejít na obsah

octa 2002- zatekanie vody v zadnej časti ???


gamax

Doporučené příspěvky

Zdravím páni ! Mám problém so zatekaním vody. Pri daždi je to v pohode, ale pri umývaní napr. na kefách mi zateká cez zadnú plastovú lištu rovno na zadnú opierku na pravej strane. skontroloval som pyrelu okolo kufra, dal som dolu aj tú zadnú hornú plastovú lištu, či to netečie cez anténu, ale nič. Aj gumenné kryty káblov čo vedú medzi 5 dverami a strechou vyzerajú o.k., tak neviem čo to môže byť ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím páni ! Mám problém so zatekaním vody. Pri daždi je to v pohode, ale pri umývaní napr. na kefách mi zateká cez zadnú plastovú lištu rovno na zadnú opierku na pravej strane. skontroloval som pyrelu okolo kufra, dal som dolu aj tú zadnú hornú plastovú lištu, či to netečie cez anténu, ale nič. Aj gumenné kryty káblov čo vedú medzi 5 dverami a strechou vyzerajú o.k., tak neviem čo to môže byť ?

Ahoj zdravím,

měl jsem podobný problém.Zatékalo mi zadním oknem pátých dveřína horní hraně.Bylo to sice na VW IV Golfu, ale zatékalo mi v prostoru mezi oknem a rámem zadních dveří víka kufru.Zjistil jsem,že mi stéká voda po vnitřní straně zadniho okna.Při prohlídce a hledání příčiny jsem zjistil,že je asi problém v nalepení skla.Ta lepící hmota kterou je sklo přilepeno zřejme zeschla nebo se uvolnila , odtrhla se od skla, a při mytí,dešti a nebo po použití ostřikovačů se vždy oběvil tento problém.

V nouzi jsem to vyčistil lihem odmastil a místo mezi hranou skla a rámu dveří vyplnil černým silikonem.

Usuzuji, že to místo kde zatékalo, mělo při důkladné prohlídce jiné zbarvení než ostatní čast, kde bylo použito lepidlo po obvodu skla.Bylo to takové lesklejší než ostatní část. Myslím si,že právě to byl ten problém kde se odtrhlo lepidlo od slka.Auto však již nemám a tak nemohu zaručit,že se problém odstranil.Nechtělo se mi s tím do servisu dávat za přelepení skla hříšný peníz.

No jinak se pokus prohlédnout tuto část,možná budeš mít tento problém.

Zdraví Richard

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes som to zas odstrojil a tečie to po tom dvojitom plechu vzadu pod strechou, je to niekde v okolí pántov. Na vnútorných bokoch priestoru kde sú pánty je nejaká pena a tmel, možno to bude tam, pri nejakom falci alebo spoji ? Zajtra s tým idem asi do servisu na reklamáciu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes som to zas odstrojil a tečie to po tom dvojitom plechu vzadu pod strechou, je to niekde v okolí pántov. Na vnútorných bokoch priestoru kde sú pánty je nejaká pena a tmel, možno to bude tam, pri nejakom falci alebo spoji ? Zajtra s tým idem asi do servisu na reklamáciu.

No tak to je nepříjemná záležitost.Ale pokud to uznají jako reklamaci tak to bude dobré.Jinak ať ti to dobře dopadne a stojí to co nejméně peněz.Hlavní bude aby to našli a odstranili.

Dej potom vědět jak jsi dopadnul.

Jinak přeji příjemnou neděli.

Zdraví Richard.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bude to na 100% ten priestor pri pántoch. Vnútorná strana je tmelená, neviem či od výroby alebo neskôr. Robili sme to aj na nových Touaregoch a Cayenoch, robil som totiž 5 rokov vo VW. Tiež tam občas podobne zatekalo a tak sa to tmelilo. Neviem čo mi povedia v aaaauto, lebo tam som ju kupoval. Ak to neopravia tam alebo iný servis, tak si to odstránim sám. Silikón tam asi dlho nevydrží, buď tam dám BODY 930 alebo epoxid ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak problém som dnes konečne odstránil :-)). V áčku som moc s reklamáciou neuspel, ponúkli mi max. nejaké autodoplnky-koberčeky... Po tom čo som obišiel asi 3 najväčšie autoservisy som sa rozhodol, že to opravím sám. Nepoužil som silikón ako mi radili, ale BODY 930, a konečne nezateká

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...