Přejít na obsah

Vytlumeni basaku


Doporučené příspěvky

...no v tom je právě ten účel...pokud mu tlumením zmenšíš objem tím líp.Ten tvarovaný molitan by byl lepší pro tlumení.

ja sem prave vyrobil ozvucnici ktera ma objem presne ktery udava vyrobce basaku, ale kdyz to je jak rikas tak ho pouziju,mam doma jeste celkem velky kus :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...no v tom je právě ten účel...pokud mu tlumením zmenšíš objem tím líp.Ten tvarovaný molitan by byl lepší pro tlumení.

Mrkni se na moje řešeni...třeba se ti bude líbit.

uz driv sem si tvoje tema procital a moc se mi to libi :palec2: zkusim dat taky ten molitan ;)

Fabka hraje mnohem líp než ozvučená octávka...Fakt! Měl jsem půjčenou fabii RS s udělanou muzikou a je to masakr.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...no v tom je právě ten účel...pokud mu tlumením zmenšíš objem tím líp.Ten tvarovaný molitan by byl lepší pro tlumení.

Mrkni se na moje řešeni...třeba se ti bude líbit.

uz driv sem si tvoje tema procital a moc se mi to libi :palec2: zkusim dat taky ten molitan ;)

Fabka hraje mnohem líp než ozvučená octávka...Fakt! Měl jsem půjčenou fabii RS s udělanou muzikou a je to masakr.

tak to me tesi :) teda nic proti,ale to vis kdyz mam fabku tam sem rad :D to bude tim vetsim prostorem ne?v tom pripade u fabky combi by to bylo taky horsi nez u kratke ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To neni o velikosti kufru ale o celkové skladbě kostry a ta krátká fabia hraje prostě bombasticky...ne že by mě to nehrálo!!! Můj pohřebáček hraje vskutku dost dravě ale chci ještě vic...ale to už prej vylepšit nedá... :aggressive:

aha jasne ;) co sem koukal u tebe mas to paradni a verim ze uz takhle to hraje super, ale casem si na ten luxus zvyknes a chces este lepsi ze,vsak jen tak dal :palec2: jeste tak me neco napadlo,sice to uz nepatri k puvodnimu tematu ale tyka se toho molitanu,koupil sem ho a dal ze spodni casti casti plata,me osobne se zda ze to hraje lip,co ty si myslis,je to dobre reseni?jinak basak mam v kufru a v pate jsou repraky,kdyz basak byl moc nahlas tak ty repraky az zacaly chcet jak je ovlivnoval,ted je to OK

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A máš vytlumeny dveře?

dvere sem zatim nechal tak,vim ze to je treba,ale mam ten plech prichyceny nyty,tak se do toho nejak nevrhnu,az sezenu neco na zpusob nytu ale na odsroubovani tak to udelam a rovnou to znova pretesnim ;)

To chce udělat jako první :)

jj to je fakt mel sem to v planu ;) ale basak byl jeste jak sem mel obyc predni repra a bassbox sem nevytlumil takze tohle je pro me ted prednejsi a pak zbytek at to hraje jeste lip nez ted,sice bez vytlumenych prednich to hraje moc dobre ale urcite bude jeste lip :prc:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...