Přejít na obsah

Climatic a hudebni teleso pod palubkou


SurioMario

Doporučené příspěvky

Prijel jsem vecer domu do garaze, trosku jsem si prohlizel nastaveni (poprve s vypnutym motorem a pomerne v tichu :) ) a co neslysim je podivna symfonie zpod pristrojovky. Chvilku jsem si myslel, ze jsem blazen, kdyz zacinam uvazovat o mysi v motoru :D, ale po chvilce poslechu jsme dosel k zaveru, ze to zni spis jako relatka. Kazdopadne mi to prijde divny, mate nekdo podobnou zkusenost, nebo je to normalni? Kdyz vypnu klimu (konecne uz poucen o off cudliku :)), tak to prestane. Ten zvuk je pri zapnuty klime permanentni, kdyby to trosku zacvakalo a dalo pokoj, tak to asi pochopim, ale tohle mi prislo vic nez divny. Pred dik za reakce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nebuj, pokud máš klimatronic...tak existuje soft a ten to odstraní podle Škodovky...že je přímo na jednotce špatná součástka řeší softwarově....dost dobrý co. No já už jsem si zvyknul...to je koncert co??? Ta největší prdel je, že je slyšet úplně nepravidelně třeba jednou za 1000 km. Chce se mi říct další co to slyší.....no počkej až ti bude cvakat relé od klaksónu atd.... Jo jsou to zážitky s našimi miláčky. Po každé opravě si už neřeknu a teď je všechno OK, ale co bude následovat. Prostě tomu autu nevěřím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nebuj, pokud máš klimatronic...tak existuje soft a ten to odstraní podle Škodovky...že je přímo na jednotce špatná součástka řeší softwarově....dost dobrý co. No já už jsem si zvyknul...to je koncert co??? Ta největší prdel je, že je slyšet úplně nepravidelně třeba jednou za 1000 km. Chce se mi říct další co to slyší.....no počkej až ti bude cvakat relé od klaksónu atd.... Jo jsou to zážitky s našimi miláčky. Po každé opravě si už neřeknu a teď je všechno OK, ale co bude následovat. Prostě tomu autu nevěřím.

tak to je psina, klasnon nastesti nic nedela :)

mam problemy i s radiem, muze to souviset?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
No nebuj, pokud máš klimatronic...tak existuje soft a ten to odstraní podle Škodovky...že je přímo na jednotce špatná součástka řeší softwarově....dost dobrý co. No já už jsem si zvyknul...to je koncert co??? Ta největší prdel je, že je slyšet úplně nepravidelně třeba jednou za 1000 km. Chce se mi říct další co to slyší.....no počkej až ti bude cvakat relé od klaksónu atd.... Jo jsou to zážitky s našimi miláčky. Po každé opravě si už neřeknu a teď je všechno OK, ale co bude následovat. Prostě tomu autu nevěřím.

tak to je psina, klasnon nastesti nic nedela :)

mam problemy i s radiem, muze to souviset?

Nejsi prvni ani posledni komu se zdalo ze ma v motoru mys. Ja sem poprve taky zastavil a cumel do motoru, ale ono nic. Sedl sem dovnitr a ono zase. Zapl a vypl sem klimatronic a nasel se vynik. Uz sem byl ve Skodovce at prehraji ten soft, napoprve nepomohlo, tak uvidime priste.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 1 rok později...
  • o 2 týdny později...

Tak tohle nikdy nezabere, jediné co občas pomůže je vypnout klíček stisknout ECON+vnitřní okruh a držet a zapnout zapalování a držet než naskočí na displeji takové divné znaky a nezačne to testovat a nastavovat všechno možné. Co je důležité je nutné to dělat vždy u studeného auta. Tj ráno přijdu a tohle první udělám. Na konci to musí napsat na displejích i.O., máčknu ECON a mám tam stupně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 5 let později...

Je to tady drobet pomíchaný tak zdůrazním že mám climatic :) Zaregistroval jsem cvakání díky vypnutýmu rádiu, climatik vyplej, větrák na dvojku, foukání nohy + přední okno, teplota 22° Zkusím to bez rádia posledovat v různejch režimech ale je to zvuk co tam herdeg nepatří :) Vyřešil jste to někdo, sou to i tady servomotorky?

Edit: Tak budeme holt mít puštěný rádio pořád :)

Editováno: , autor: šulda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...