Přejít na obsah

Servomotorek topení.


mesr

Doporučené příspěvky

minulý víkend jsem si vytáhnul kabinový filtr a vyfoukal jsem ho,ted když jedu a mám vyplé topení a mám to nastaveno ůplně na chladný vzduch tak to pořád topí!!!V autě je za chvíli hrozné horko...

Nevíte co s tím???Nemám klimu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Pak mě napadlo, že by mohl být stéjný motorek vnitřní cirkulace. Tak jsem ho vyndal a rozebral. Zkusil jsem i přehodit odpory jestli to pujde. Šlo, ale na topení to fungovalo jako na vnitří cirkulaci, jenom se to otáčelo z prava do leva. A za dvě plastové kolečka jeden el. motůrek do autíčka + trochu plastu chcou 3600,-

post-691-1189007732_thumb.jpg

post-691-1189007778_thumb.jpg

Editováno: , autor: martikk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak že jsem to složil spátky, akorát na tom odporu s topení jsem nadzvihl ten černý kroužek a nastříkal tam konaktol v domění, že to snad pomůže. Dneska jsem byl v Ostravě a celou dobu to zatím fungovalo. Pak jsem se stavil u elekt.... na vag a diagnostika ukazuvala že je to funkčí. Tak jesm zvědav jak dlouho to vydrží.

post-691-1189008145_thumb.jpg

Editováno: , autor: martikk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám ten samej problém... byl jsem u známého co dělá mechanika v autorizovaném servisu, napíchnul na to Vag a hlásilo to že není kontakt na tom motorku, tak mi řekl výměna toho serva plus material asi 4600Kč, a to by to bylo melouchem doma, zatím to ještě trochu funguje, když dám větrák naplno tak to jede celkem dobře...Ten motorek se asi nedá sehnat novej někde na webu za lepší cenu než je těch 3600Kč?

Tak rozborka je dobrá, smekám, na to si sám netroufnu takhle to rozkuchat....

hlavně dej vědět jak to funguje, jestli se to zas nepodělá, jestli by stačilo jen promazat tak bych novej motorek nescháněl....

mám taky MR 02

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ten motorcek sa da krasne vybrat aj bez demontovania celej palubky... jediny rozdiel medzi starou a novou typou je iny konektor, inak je to rovnake... kazi sa tam ten potenciometer ci trimer...

Není stejný! Tvarově je jiný a uchycení je taky jiné. Taky je jiné to ozubené kolečko motorku a na topení to je taky jiný. To bych si ho asi koupil nemyslíš, kdyby byl jiný jenom vkonektoru. Chtěl bych vidět jak ten motorek vytáhneš bez demontáže palubky. Aji na vrakáči jsme musely demontovat ten krycí plech aby se to dalo ven.

Editováno: , autor: martikk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...