Přejít na obsah

1.4MPI / 44KW dve otazky


Xmax88

Doporučené příspěvky

Zdravim koupil jsem Fabii 1.4MPI 44KW, ale nikde jsem nezjistil kolik to ma ventilu, ja si myslim ze 8V, ale nejsem si jisty, kdez jsem vsude hledal, tak jsem nasel zminky jen o 16V a to i na strankach skodovky, tady uz jsem se neco o 8V docetl ale nevim u jakych motoru to bylo :(

a jeste jedna otazka

kdyz se treba rano nastartuje, tak slysim z podkapoty neco jako bzuceni nebo tak neco je to slyset cca 5-10s, kdyz jsem se ptal v tom bazaru, bylo mi receno ze je to normalni kdyz auto dele stoji, ze se utesnuni vule u ventilu nebo tak neco a tady jsem se docetl ze to muze byt spatnym olejem :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Motor má 8 ventilov.Na 16 by to bol príliž malý výkon (aj keď u skodovky nieje nič nemožné).

S tým bzučaním ti asi nepomôžem.Ráno,krátko po štarte má každé auto trošíčku iný zvuk,ale to len kým nenaťahá do celého motora olej.Takže tým olejom to môže byť.Ak máš auto krátko,skús olej vymeniť.Hlavne použi správnu špecifikáciu. ( VW 500 00 , VW 502 00 )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...