Přejít na obsah

Držák RS znaku na masce


Mara2000

Doporučené příspěvky

Taky jsem zkoušel vyrobit nějakoý držák na který přichytím tu plastovou podložku.Měl jsem připraveno několik variant,ale nakonec jsem to přílepil na masku.Mám ho už půl roku a stále drží.NIc jiného ani nezkoušej,protože jakékoli jiné uchycení bude vypadat hrozně.Prostě kvalitní sekunďák dobře odmastit a přilepit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Součástí znaku je i plastová podložka na kterou se znak lepí.

Viťo ten u toho mám ale jde mi o to jak tohle celý připevnit na tu mřížku přední masky?

Aha tak to potom máme stejný problém. Jak je ale psáno níž, každý mi radil kvalitní sekunďák.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Součástí znaku je i plastová podložka na kterou se znak lepí.

Viťo ten u toho mám ale jde mi o to jak tohle celý připevnit na tu mřížku přední masky?

Aha tak to potom máme stejný problém. Jak je ale psáno níž, každý mi radil kvalitní sekunďák.

Jo tak to jste mě potěšili, mám origo pásku od Wurth která je na ty lišty takže to dám taky tak, sukundák taky varianta ale už to naleptá plast na masce diky kuci. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...