Přejít na obsah

rada plazma budíky


Radeek

Doporučené příspěvky

Čau potřeboval bych poradit nemáte někdo zkušenosti s těmahle plazma budíkama??já jen jestli mi půjdou na olctu z roku 97

tady je link

[ Link ]

díky za odpovědi

Link je napsanej hezky, dobre, ale nikoliv fnkcni :feve:

Me ten link chodi normalne :p

post-4174-1188821924_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me ten link chodi normalne :p

No ono ten link teraz uz ide kazdemu, ale Radeek tuto otazku sem napisal "Zasláno včera, 12:26 PM" v tomto zneni:

"Čau potřeboval bych poradit nemáte někdo zkušenosti s těmahle plazma budíkama??já jen jestli mi půjdou na olctu z roku 97

tady je link

[ Link ]

díky za odpovědi"

Teda dal sem (link) bez linku lol

Nato reagoval davon:

"Link je napsanej hezky, dobre, ale nikoliv fnkcni "

Radek sa spamatal az dnes a chybajuci link sem dodal az dnes ..."Tento příspěvek byl editován Radeek: Dnes, 08:34 AM "

:smich:lol:smich:

Editováno: , autor: BEDUIN
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

inak chlapi super, vy tu rozoberate či ten posraný link funguje alebo nie. vyserte nan. a radšej povedzte či máte niekot skusenosti s tým výrobkom

OK ja osobne s tym skusenost nemam, ale urcite sa tu niekto najde kto take nieco montoval, len treba vydrzat "fachmani" maju kopu prace v garazach a nesedia stale pri nete, ale urcite skor ci neskor precitaju a poradia. Inak nevyzera to zle ;):palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

môžeš dať modré, zelené, biele, žlté, ale jedine výmenou smd led diod v budíku svojpomocne ťa to výde tak cca na 400 - 500 ale potrebuješ micropajku a šikovné ruky. A hlavne chuť do práce. Ja som si menil sám tiež som mal červené dal som modré, ale už premíšlam dať biele. :kol-131:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...