Přejít na obsah

Digitalny ukazatel paliva...


RomanKo

Doporučené příspěvky

Mam otazocku snad pre niekoho zainteresovaneho. Nemam maxidot budiky a teda ukazatel paliva mam v digitalnej forme. Chcem sa opytat ako to vlastne s tym ukazatelom paliva je. Spodna cast ukazatela je oddelena od zvysku. To znamena ze ked sa mina ta spodna cast, idem uz na rezervu? Alebo az ked sa minie aj ta spodna cast (a dojazd mi ukazuje 0km), mam v nadrzi este nejaku rezervu? Vedel by mi to niekto vysvetlit? Som z toho nejak zmateny. Pretoze aj ked mam dojazd 0km stale nedokazem do nadrze narvat viac ako 49l paliva...a pokial viem nadrz by mala mat 55l, nie?

Diky! Moc!.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam otazocku snad pre niekoho zainteresovaneho. Nemam maxidot budiky a teda ukazatel paliva mam v digitalnej forme. Chcem sa opytat ako to vlastne s tym ukazatelom paliva je. Spodna cast ukazatela je oddelena od zvysku. To znamena ze ked sa mina ta spodna cast, idem uz na rezervu? Alebo az ked sa minie aj ta spodna cast (a dojazd mi ukazuje 0km), mam v nadrzi este nejaku rezervu? Vedel by mi to niekto vysvetlit? Som z toho nejak zmateny. Pretoze aj ked mam dojazd 0km stale nedokazem do nadrze narvat viac ako 49l paliva...a pokial viem nadrz by mala mat 55l, nie?

Diky! Moc!.

To mas lahke.Ked sa dostanes po tu spodnu ciarku,a ostane ti tam vlastne len jeden dielik,tak ides uz na rezervu.Vtedy by sa ti mala aj zapalit kontrolka a pipat auto pri nastartovani.No a ze tam nenaperes viac,aj ked tam mas 0 to bude tym,ze ta 0 je vypocitavana podla priemernej spotreby,ale neznamena to ze mas prazdnu nadrz,aj ked niekedy uz aj moze byt.Neviem ci si si vsimol,ale pri jazde dolu kopcom,ten palivomer ukazuje akokeby si dotankovaval.Namiesto ubudania,ti pribudaju litre.Presne ako prepocita spotrebu.Klesa spotreba,zvysuje sa pocet km,ktore na priemerku mozes prejst a tym padom ti digi palivomer ukazuje viac....Je to take trochu na hlavu,lebo nikdy nevies presne kolko mas vlastne v nadrzi....Ale neriskoval by som moc behat na tu 0.Raz som prisiel natankovat s 0 a mal som tam este 10 l benzinu,inokedy 1/2 l.Takze to je velmi klamlivy a nepresny udaj

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi na tom nieco bude. Ja len ze sa snazim vypocitat si dlhodobu priemernu spotrebu a aj ked natankujem plnu nadrz, tak ked mam vlastne 0, neviem kolko v nadrzi vlastne ostalo...teda na kolko km. To je potom pre vypocet dost blbe...ked mi tam raz ostane 0.5l a niekedy 10l. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi na tom nieco bude. Ja len ze sa snazim vypocitat si dlhodobu priemernu spotrebu a aj ked natankujem plnu nadrz, tak ked mam vlastne 0, neviem kolko v nadrzi vlastne ostalo...teda na kolko km. To je potom pre vypocet dost blbe...ked mi tam raz ostane 0.5l a niekedy 10l. :(

Je mi to jasne,no co uz ked tam dali tak "genialny" system. Spotreba sa da vypocitat aj inak,aj ked je to otravne.Natankuj uplne do plna a chod urcity pocet kilometrov.Potom zasa dotankuj do plna a mas mnozstvo litrov co si spotreboval bez ohladu na to co ukazuje palivomer,alebo kolko ti ostalo v nadrzi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi na tom nieco bude. Ja len ze sa snazim vypocitat si dlhodobu priemernu spotrebu a aj ked natankujem plnu nadrz, tak ked mam vlastne 0, neviem kolko v nadrzi vlastne ostalo...teda na kolko km. To je potom pre vypocet dost blbe...ked mi tam raz ostane 0.5l a niekedy 10l. :(

ahoj....ja mam takovou zkusenost uz vicekrat overenou, ze kdyz mi dojde benzin na rezervu a uzve se pipnuti /upozorneni na rezervu/ tak jedu nacerpat a vzdy, plus minus tam dam okolo 49 l. Takze v mem pripade si myslim, ze ukazatel benzinu v nadrzi docela dobre signalizuje mnozstvi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi na tom nieco bude. Ja len ze sa snazim vypocitat si dlhodobu priemernu spotrebu a aj ked natankujem plnu nadrz, tak ked mam vlastne 0, neviem kolko v nadrzi vlastne ostalo...teda na kolko km. To je potom pre vypocet dost blbe...ked mi tam raz ostane 0.5l a niekedy 10l. :(

ahoj....ja mam takovou zkusenost uz vicekrat overenou, ze kdyz mi dojde benzin na rezervu a uzve se pipnuti /upozorneni na rezervu/ tak jedu nacerpat a vzdy, plus minus tam dam okolo 49 l. Takze v mem pripade si myslim, ze ukazatel benzinu v nadrzi docela dobre signalizuje mnozstvi.

Ano to plati ak jazdis s vyrovnanov priemernou spotrebou.Ale ako nahle sa ti dve priemerne spotreby od seba dost lisia,hned vidis co to urobi a ako prepocitava pocitac obsah nadrze.Priklad.Mam tam rezervu,( len posledny cierny dielik) a idem do prace.Je to stale hore kopcom,cize jazdna na dvojku a trojku.ked tam dojdem,vyskoci mi priemerka na nejakych 12 l/100km a napise mi ze mam benzin na 0 km.pritom uz nieje vobec zafarbeny ukazovatel benzinu.Pri ceste z prace je to zasa dole kopcom to znamena ze sice idem s motorom,pocitac pise 0,0.Doma mi naskoci priemerka 3,5 l a ukazovatel paliva sa zasa zacierni,teda ten posledny dielik.(ako keby som dotankoval)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to naserie ze to takto je vyriesene...malo to byt na nejaky blby plavacik a hotovo. Co je to za chuj metodu!? Na mojom zigulaku som vzdy vedel na com som. Proste ked plavacik ostal visiet, bol som na rezerve. Ked blikal (podla toho ci som pridaval alebo brzdil, vedel som ze som niekde na hrane. A vedel som ze ked trvalo svieti kontrolka nadrze, ze mam dojazd este aspon 50km. A bolo to. Toto ma fakt irituje... Zase moderne technologie posrali citatelnost udajov...

Editováno: , autor: RomanKo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to naserie ze to takto je vyriesene...malo to byt na nejaky blby plavacik a hotovo. Co je to za chuj metodu!? Na mojom zigulaku som vzdy vedel na com som. Proste ked plavacik ostal visiet, bol som na rezerve. Ked blikal (podla toho ci som pridaval alebo brzdil, vedel som ze som niekde na hrane. A vedel som ze ked trvalo svieti kontrolka nadrze, ze mam dojazd este aspon 50km. A bolo to. Toto ma fakt irituje... Zase moderne technologie posrali citatelnost udajov...

Ale vsak je to rovnako aj na roomsteri, len dojazd sa pocita z nejakej priemernej spotreby co je podla mna logicke. To ze ukazuje rucicka nieco ine hore kopcom a ine dole kopcom, je podla mna skor polohou plavaka...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sakra chlapi co blbnete, vy.serte se na nejaky prumerny spotreby a kouknete se zacerneny policka. Fungujou uplne stejne jako u toho zigulika. Tam kdyz se jelo z kopce, do zatacky nebo do kopce, tak se rucicka asi trochu pohnula. Cidlo v nadrzi je tedy pravdepodobne v predni casti a proto to pri naklonenym autu ( jako z kopce ) ukazuje vic benzinu v nadrzi. Puzivejte mozek. Jirka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to bude asi nejaka blbost co rozpravas jirka, pretoze mal som dojazd 0km a prazdny ukazovatel. Na druhy den ked som nastartoval auto, a nechal ho chvilku bezat na prazdno (na rovine a p stojacky), tak mi zrazu ukazovatel zacienil jeden spodny ukazatel na nadrzi. To mi vysvetli ako mohol sa pohnut plavacik. To je dobra blbost co hovoris. Ten digitalny ukazatel jednoducho znazornuje prepocet z palubneho pocitaca nejakym mne blizsie neznamym sposobom.

Keby to bolo ako hovoris ty, tak by stale ukazatel ostal prazdny a len dojazd by sa djame tomu zvysil, nie?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sakra chlapi co blbnete, vy.serte se na nejaky prumerny spotreby a kouknete se zacerneny policka. Fungujou uplne stejne jako u toho zigulika. Tam kdyz se jelo z kopce, do zatacky nebo do kopce, tak se rucicka asi trochu pohnula. Cidlo v nadrzi je tedy pravdepodobne v predni casti a proto to pri naklonenym autu ( jako z kopce ) ukazuje vic benzinu v nadrzi. Puzivejte mozek. Jirka

Jooj,to co som pisal vyssie nebolo myslene tym ze sa nahyna plavak dolu a hore kopcom,teda naklonom vozidla,ten digi ukazovatel proste ukazuje stav paliva v nadrzi podla priemernej spotreby a nie realne ako by to bolo s plavakom.Bez ohladu na zatazky jazdu horekopcom,alebo dolukopcom ( myslene naklon) pri rozdielnej priemernej spotrebe ti ukazuje inak.Povedzme,pojdes 30km po rovine na trojku.Vyskoci ti priemerka povedzme na 11 l.Ukazovatel paliva ti klesne o policko nizsie.A teraz pojdes nazad tou istou cestou ale tak aby si mal co najnizsiu spotrebu a ejhla to chybajuce policko sa ti zasa naplni.Mozno to neviem dost dobre opisat,ale kazdopadne ukazovatel paliva,priemerna spotreba a dojazd na zbytok v nadrzi,su nejako prepojene a navzajom sa to vsetko ovplyvnuje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No moze to byt tym, ze je "digitalny". Staci ked klesne pod nejaku hranicu npr. 1l /vymyslene/ a zmizne posledne policko. Polohu plavaku urcite nejak priemeruje aby sa vyhol vykyvom. Na druhy den po nastartovani zmeria to co tam prave je /zmenov teploty sa predpokladam aj beznizn asi rozpina :D/ a zisti ze tam nema 0.99 ale 1.01, tak rozsvieti posledne policko. Berte to ako vymysleny priklad. Ja mam sice ruciku ale nechce sa mi verit ze sa tam nieco prepocitava....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hmm taky sem to uz nekolikrat resil. Plovak v nadrzi urcite je, ale udaje znej se rozhodne neprensaseji primo na ukazatel. Podle nejakyho klice se do toho zapocitava ta prumerna spotreba. Nebude to ale asi primo tak jak se pocita ukazatel dojezdu. ten dojezd je vubec uplen zmatenej. a dost keca. ted o vikendu sme jel cca 150km. Kdyz sme vyjizdel ,tak dojezd hlasil cca 250 km, jel sme spooro, pohodicka spotreba 6,5l/100km ale stejne mi po tech 150 km ukazuje dojezd 10km a ukazatel nadrze ( pred jizdou skoro pul nadrze) po jizde jednu az dve carky. sem z toho volaky zmeteny, protoze bezne na tu nadrz najedu 700-750 km, ale proste mam pocit, ze to neukazuje linearne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No moze to byt tym, ze je "digitalny". Staci ked klesne pod nejaku hranicu npr. 1l /vymyslene/ a zmizne posledne policko. Polohu plavaku urcite nejak priemeruje aby sa vyhol vykyvom. Na druhy den po nastartovani zmeria to co tam prave je /zmenov teploty sa predpokladam aj beznizn asi rozpina :D/ a zisti ze tam nema 0.99 ale 1.01, tak rozsvieti posledne policko. Berte to ako vymysleny priklad. Ja mam sice ruciku ale nechce sa mi verit ze sa tam nieco prepocitava....

Nechcelo sa ani mne,ale je to tak.Prepocitava sa to.Ten priklad co si uviedol,by bol ok,keby slo o male rozdiely,ale ked ti to robi rozdiel dvoch policok a v reali tak cca 10 l to nebude tym rozpinanim.Nehladiac ze to robi aj bez toho aby si cakal do rana,alebo vobec vypol motoraj pocas jednej neprerusenej jazdy.proste kym mas velku priemerku klesne ti ukazovatel a ak pocas tej istej jazdy poklesne priemerka tak ti zasa stupne ukazatel...prvy krat som si to vsimol,ked som mal tak akurat rezervu a zrazu tam bolo jedno policko nad rezervou.Tak som to sledoval pozornejsie,a ukazovatel reaguje presne na priemernu spotrebu.Ono ak sa nad tym clovek zamysli,ma to asi svoju logiku.A teda ak idem ja neviem napriklad priemer na 6l/100 km,mam nejaky dojazd a teda obsah nadrze mi staci na urcity pocet km.Ak mi ale pocas jazdy stupne spotreba povedzme na 10 l / 100km,dojazd sa mi znizi a ukazovatel ukazuje,akoby bolo v nadrzi menej benzinu,teda primerane danej spotrebe 10 l.Ale to je len teoria.Kazdopadne,kym jazdite vyrovnane na priblizne stale rovnaku priemernu spotrebu tak si toto ani nevsimnete.Ked chodite tak ako ja ze vam priemerna spotreba lieta aj o dvojnasobok tak si to veru vsimnete a to poriadne,lebo ako pisem niekedy to robi rozdiel dvoch policok,ktore pocas jazdy zmiznu a potom zasa akoby pribudli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ono to bude mat nejaku logiku...len by som rad vedel ze aku...aby som sa vedel zariadit podla toho. Takto sa neda moc spoliehat na ten ukazatel...a to ma dost mrzi. S tym plavacikom by to bolo asi dost jednoduche. No...mozno ten plavacik zopne len tu kontrolku paliva - zltu. Lebo som si tusim vsimol ze minule mi to zaplo pri dojazde cca 50km a teraz tusim 70km. Tak mozno ten plavak ukazuje konstantnu hladinu benzinu a to je spojene iba so zltou kontrolkou. A ten digitalny ukzaovatel je spojeny s prepocitanim paliva podla palubneho pocitaca...co vy na to?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ono to bude mat nejaku logiku...len by som rad vedel ze aku...aby som sa vedel zariadit podla toho. Takto sa neda moc spoliehat na ten ukazatel...a to ma dost mrzi. S tym plavacikom by to bolo asi dost jednoduche. No...mozno ten plavacik zopne len tu kontrolku paliva - zltu. Lebo som si tusim vsimol ze minule mi to zaplo pri dojazde cca 50km a teraz tusim 70km. Tak mozno ten plavak ukazuje konstantnu hladinu benzinu a to je spojene iba so zltou kontrolkou. A ten digitalny ukzaovatel je spojeny s prepocitanim paliva podla palubneho pocitaca...co vy na to?

Moze to tak byt.Kontrolku zopne vzdy pri rovnakom zostatku v nadrzi,len palivomer a dojazd ukazuju vzdy nieco ine,pretoze vsetko prepocitavaju priemernou spotrebou.A teda,ak mam rezervu co ja viem 5 l a pri zostati 5 l v nadrzi sa mi zopne kontrolka,pritom vysledok na ukazovateli a na dojazde bude rozny.Napriklad:ak budem mat v tej chvili priemernu spotrebu 5 L ukaze mi dojazd 100km,a palivomer bude ukazovat aspon jeden dielik nad rezervu.No ak v tej istej chvili pojdem na priemerku napriklad 10 L ukaze mi dojazd 50 km a bude zafarbeny len diel rezervy. No a ak budem mat este vacsiu priemernu spotrebu co ja viem 15 L ukaze mi dojazd 0 a palivomer bude prazdny,pri tom pri vsetkych troch pripadoch mam stale rovnakych 5 L v nadrzi.

Hmm,a myslim ze ty co maju rucickovy ukazovatel,tuto starost nemaju,pretoze tam je budik zrejme napojeny priamo na plavak...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi mas pravdu...tak nakoniec sme sa k tomu asi aj dopracovali a mam konecne aku taku predstavu. Teda dolezity udaj pre mna je hlavne zopnutie kontrolky paliva v nadrzi. A potom +- ten dojazd. :) Ta analogova rucicka na maxiku je fakt lepsia a koli nej som aj nad maxikom uvazoval...ale nakoniec vyhral povodny...koli taj rucicke mi to za to nestalo. A nic ine ma az tak na tom maxiku nezaujalo...len ze je krajsi. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi mas pravdu...tak nakoniec sme sa k tomu asi aj dopracovali a mam konecne aku taku predstavu. Teda dolezity udaj pre mna je hlavne zopnutie kontrolky paliva v nadrzi. A potom +- ten dojazd. :) Ta analogova rucicka na maxiku je fakt lepsia a koli nej som aj nad maxikom uvazoval...ale nakoniec vyhral povodny...koli taj rucicke mi to za to nestalo. A nic ine ma az tak na tom maxiku nezaujalo...len ze je krajsi. :)

no nevím, pro mě osobně by bylo podstanější, že bych měl znázorněnou teplotu vody, takže maxík bych dodělal jako první věc,

nějak nechápu proč by ukazatel paliva měl ukazovat podle dojezdu nebo průměrné spotřeby, když je to ukazatel paliva v nádrži, jen aby nebyly vadné snímače polohy plováku, u FI se to občas děje (řešeno tady, vadný snímač), včetně mojí - občas ukazuje nějak a za chvilku je buď míň nebo víc a podle těchto úchylek se mění dojezd, takže si myslím, že to bude u rooma stejný, prostě ukazatel paliva je ukazatel zbytku v nádrži, jinak musí být něco špatně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

My tam mame kontrolku na teplotu, nie? Takze ak sa prehreje, vyskoci kontrolka. Aspon stale nekukam na budiky a viac sa sustredim na jazdu

:)

to je to co mi osobně vadí, není jiný stav než, že už je pozdě, Getz má alespoň symbol teploty, který svítí modře - není ohřáto, zhasne - motor ohřátý - červená přehřátý, nic moc taky, "zlatý" ručkový budík, ty 4000kč se vyplatí za to dát už při objednání auta

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...moc to komplikujete s tim digitalnim ukazatelem. :aggressive:lol ....jak uz jsem psal....pipne rezerva a vim, ze tam mam okolo 7 l a tudiz dojezd do 100 km. A neresim, jestli mi ukazuje dojezd takovy, palivo makovy... :);)

JSOU HORSI VECI V ZIVOTE....VIZ SNIMEK.... :):):):):)

post-7773-1188919716_thumb.jpg

Editováno: , autor: Misubaro
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mno asi tka to resim i ja, dnes sem se na to schvalne zameril ale z toho by mwe prskal hlava.

rano v garazi., 10km dojezd jedna carka, za chvilku 20 km stalej jedna carka kontrolka chudejch porad sviti. do tankovla sme za 200, 6,7l. dojezd ukazatel kontrolka zadna reakce. po nekolika kilometrech zacal pribejvat dojezd, zvedal se ukazatel paliva, kontrolka svitila stale. ted po "ustaleni" dojezd 100 palivomen dve carky nad reservou a kontrolka konecne zhasla. fuck:help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja si predsa len myslim že ten snímač v nádrži aj ked je určo dobre urobený a napriek tomu že tá nádrž neni volný priestor ale má komory práve koli masívnemu prelievaniu paliva ukazuje hlavne pri malom obsahu paliva zle.

Môj príklad:

ráno jazdím do práce cez kopec a je to asi 9km stale do kopca. odchádzam z domu, pípne rezerva a ručička je rovno na hrane rezervy. Idem hore kopcom, priemerna asi 10l a keď som už hore na kopci mam stav paliva skoro nulový podla ručičky to znamená že keď je v nádrži málo paliva a ten snímač neni v celej nádrži stane sa to že hore kopcom sa palivo preleje do inej časti a plavák si myslím že nam nič neni.

Dolu kopcom sa to pomaly vráti naspäť, a úplnú "presnú" hodnotu dosiahnem až a rovine. Inak pre neznalého je to dosť stresujúci stav.

Btw

Ručička nie je analóg, nič na tých budíkoch nie je analóg, všetky krokové motory čo ovládajú ručičky ovláda procesor, tuším MICRONAS takže korekcia tam je.

Ten kopec má stúpanie skoro to isté v celej dlžke a menej paliva pri snímači bolo už na začiatku a prečo mi ručička nepadla hneď?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...