Přejít na obsah

autočalounictví... potažení ručky kuží


najmis

Doporučené příspěvky

zkoušel jsi v horňáku naproti tomu peugeotu nebo co to je za servis, Minaříka?? dělal mi volant a uplně parádně

Tak to bych se na to u tebe rád mrknul....jde o to jestli bude mít vhodnou barvu kuže... ;)

dělal mi to na předchozím autě, ale fakt jsem s tím byl spokojenej, potřeboval bych se mrknout jak moc ti šlo auto po tom snížení dolů, udělalo ti to fakt těch 35mm?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zkoušel jsi v horňáku naproti tomu peugeotu nebo co to je za servis, Minaříka?? dělal mi volant a uplně parádně

Tak to bych se na to u tebe rád mrknul....jde o to jestli bude mít vhodnou barvu kuže... ;)

dělal mi to na předchozím autě, ale fakt jsem s tím byl spokojenej, potřeboval bych se mrknout jak moc ti šlo auto po tom snížení dolů, udělalo ti to fakt těch 35mm?

Tak se ozvy a mužem se někde sejít....abych řekl pravdu nevím...péra sem přehodil,ale s puvodníma sem to neměřil..takže nevím...ale snad to šlo o to co mělo... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já mám každej víkend odpoledne čas, tak napiš kdy se to hodí tobě :palec2: jestli budeš mít třeba tento čas

Do soboty rána bude auto celý...přez víkend rozborka..tak do pátku je možno...pak až další týden...

tak to necháme až na ten další týden ale co 14.9 to je pátek mám volno jen musím dopoledne na krev, nebo nemáš alespoň normální fotku z boku po tom snížení?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já mám každej víkend odpoledne čas, tak napiš kdy se to hodí tobě :palec2: jestli budeš mít třeba tento čas

Do soboty rána bude auto celý...přez víkend rozborka..tak do pátku je možno...pak až další týden...

tak to necháme až na ten další týden ale co 14.9 to je pátek mám volno jen musím dopoledne na krev, nebo nemáš alespoň normální fotku z boku po tom snížení?

Jasný...se mužem domluvit na příští týden..nebo mrkni na fotku... http://forum.skodahome.cz/index.php?showto...2037&st=900

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...