Přejít na obsah

Pojištění odcizení vozidla


Wallace

Doporučené příspěvky

Nazdar kluci, sám potřebuji poradit ohledně pojištění auta proti odcizení. Na moji Octu mám uzavřeno povinné ručení plus havarijko od Kooperativy.Tyto dvě položky ale splácím ve splátkách co mám na auto.Tak ted potřebuji jeste auticko pripojistit na odcizeni a asi i na zivel. Prosim tedy Vas zkusenejsi o rady a tipy k tomuto tematu.

Dekuji fšem :help::palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdar kluci, sám potřebuji poradit ohledně pojištění auta proti odcizení. Na moji Octu mám uzavřeno povinné ručení plus havarijko od Kooperativy.Tyto dvě položky ale splácím ve splátkách co mám na auto.Tak ted potřebuji jeste auticko pripojistit na odcizeni a asi i na zivel. Prosim tedy Vas zkusenejsi o rady a tipy k tomuto tematu.

Dekuji fšem :help::palec2:

ty nemáš jako součást havarijka pojištění proti odcizení a škodám jako jsou kroupy a pod.... jak podivné ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdar kluci, sám potřebuji poradit ohledně pojištění auta proti odcizení. Na moji Octu mám uzavřeno povinné ručení plus havarijko od Kooperativy.Tyto dvě položky ale splácím ve splátkách co mám na auto.Tak ted potřebuji jeste auticko pripojistit na odcizeni a asi i na zivel. Prosim tedy Vas zkusenejsi o rady a tipy k tomuto tematu.

Dekuji fšem :help::palec2:

ty nemáš jako součást havarijka pojištění proti odcizení a škodám jako jsou kroupy a pod.... jak podivné ???

to Dick: Dneska je přece možné si vybrat balíček pojištění, jaký mi vyhovuje. Toto vypadá na TANDEM.

Vzhledem k tomu, že to má zahrnuté do splátek auta, tak to asi dostal přímo od prodejce auta a třeba jiná možnost nebyla.

to Wallace: Živel by měl být u koop součástí povinného TADY a odcizení by podle mně k tomu taky mělo jít "naroubovat" protože se dá sjednat taky sólo TADY.

Nevím ale jak by to bylo s placením, jestli by si platil to odcizení sólo přímo pojišťovně...Nejlepší zavolat nebo se stavit a zeptat přímo v pojišťovně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pojistka All Risk u české plus pojištění Maxigep.

Takže krádež, vandal, živel a připojištění na prodejní cenu, ale snad radši nic nebudu potřebovat. Auto má pro jistotu construkt, leptaná skla, zámek na pedály, alarm a tajný vypínač.Trochu mánie uznávám, ale jistota je jistota lol

Editováno: , autor: Pepa72
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pojistka All Risk u české plus pojištění Maxigep.

Takže krádež, vandal, živel a připojištění na prodejní cenu, ale snad radši nic nebudu potřebovat. Auto má pro jistotu construkt, leptaná skla, zámek na pedály, alarm a tajný vypínač.Trochu mánie uznávám, ale jistota je jistota lol

Kolik platíš za ten paket pojištění?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pojistka All Risk u české plus pojištění Maxigep.

Takže krádež, vandal, živel a připojištění na prodejní cenu, ale snad radši nic nebudu potřebovat. Auto má pro jistotu construkt, leptaná skla, zámek na pedály, alarm a tajný vypínač.Trochu mánie uznávám, ale jistota je jistota lol

Tajný vypínač? Nemáš strach o záruku? :kuk:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pojistka All Risk u české plus pojištění Maxigep.

Takže krádež, vandal, živel a připojištění na prodejní cenu, ale snad radši nic nebudu potřebovat. Auto má pro jistotu construkt, leptaná skla, zámek na pedály, alarm a tajný vypínač.Trochu mánie uznávám, ale jistota je jistota lol

Tajný vypínač? Nemáš strach o záruku? :kuk:

Přiměřeně,

ale ve škodovce mi řekli, že montáž alarmu nenarušuje záruku, a oni by taky stříhali ještě více než jen jeden drát.

Snad jako letecký mechanik umím spojit čtyři dráty na vypínač, pěkně propájet, smršťuli, samovulkanizující pásku, vyvázat a spoj jak se říká: Kak zavodskoje.... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pojistka All Risk u české plus pojištění Maxigep.

Takže krádež, vandal, živel a připojištění na prodejní cenu, ale snad radši nic nebudu potřebovat. Auto má pro jistotu construkt, leptaná skla, zámek na pedály, alarm a tajný vypínač.Trochu mánie uznávám, ale jistota je jistota lol

Tajný vypínač? Nemáš strach o záruku? :kuk:

Přiměřeně,

ale ve škodovce mi řekli, že montáž alarmu nenarušuje záruku, a oni by taky stříhali ještě více než jen jeden drát.

Snad jako letecký mechanik umím spojit čtyři dráty na vypínač, pěkně propájet, smršťuli, samovulkanizující pásku, vyvázat a spoj jak se říká: Kak zavodskoje.... ;)

J myslím aby se pak při nějakém problému nevymlovali na neoprávněý zásah do elektroinstalace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A k tomu Maxigep ať počítam jak počítám to se nevyplatí ne?

Jak myslíš, že se maxigep nevyplatí? Co se týká záruky, jen tlumočím co mi řekli v Autoprodeji škoda Pardubice Dukla.

Maxigep se nevyplatí pokud ho nebudeš potřebovat, ale pokud ano tak je lepší ho radši mít. Renault ho dává automaticky a zadarmo.... Ford za peníze a prý funguje, platí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ale pojišťovny u nových aut do 5 let a 100.000 km neodečítají amortizaci tak vždy zaplatí 100%. A Maxigep řeší právě ten rozdíl mezi plněním pojišťovny a kupní cenou ne?

Pojišťovny hradí cenu obecnou, nebo jak tomu říkají, bohužel cena klesá...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ale pojišťovny u nových aut do 5 let a 100.000 km neodečítají amortizaci tak vždy zaplatí 100%. A Maxigep řeší právě ten rozdíl mezi plněním pojišťovny a kupní cenou ne?

Pojišťovny hradí cenu obecnou, nebo jak tomu říkají, bohužel cena klesá...

post-6939-1189023184_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ale pojišťovny u nových aut do 5 let a 100.000 km neodečítají amortizaci tak vždy zaplatí 100%. A Maxigep řeší právě ten rozdíl mezi plněním pojišťovny a kupní cenou ne?

Pojišťovny hradí cenu obecnou, nebo jak tomu říkají, bohužel cena klesá...

No já právě slyšel že na novým autě které nemá najeto víc jak 100.000km a není starší jak 5 let amortizaci neodpočítávají.Rozhodil jsem sítě po pojišťovnách tak uvidím mám Maxigep doma a ještě jsem jim neposlal smlouvu a nepřevedl prachy nechci se ukvapit abych pak nepřišel na to že pojišťovna zaplatí vše.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OKI, já jen tlumočím co mi řekla příbuzná od český. Nejhorší obchod je auto na splátky, není tvoje, lepší je spotřebitelský úvěr, auto je tvoje, tvoje prachy pokud se něco stane.

Radši jsem to pojistil, auto je sice v garáži a najedu tak cca 5000km za rok, ale nikdy nevíš...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OKI, já jen tlumočím co mi řekla příbuzná od český. Nejhorší obchod je auto na splátky, není tvoje, lepší je spotřebitelský úvěr, auto je tvoje, tvoje prachy pokud se něco stane.

Radši jsem to pojistil, auto je sice v garáži a najedu tak cca 5000km za rok, ale nikdy nevíš...

Jo,ale já ho mám do firmy na odpočet DPH pro mě je výhodnější leasing.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ale pojišťovny u nových aut do 5 let a 100.000 km neodečítají amortizaci tak vždy zaplatí 100%. A Maxigep řeší právě ten rozdíl mezi plněním pojišťovny a kupní cenou ne?

Pojišťovny hradí cenu obecnou, nebo jak tomu říkají, bohužel cena klesá...

Tak jsem to zjišťoval a máš pravdu :worthy :worthy z 99% plní cenu obecnou ,ale v některých případech dávají 100% ,ale na to nebudu spoléhat ! Podepsáno zaplaceno. :palec2: :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ale pojišťovny u nových aut do 5 let a 100.000 km neodečítají amortizaci tak vždy zaplatí 100%. A Maxigep řeší právě ten rozdíl mezi plněním pojišťovny a kupní cenou ne?

Pojišťovny hradí cenu obecnou, nebo jak tomu říkají, bohužel cena klesá...

Tak jsem to zjišťoval a máš pravdu :worthy :worthy z 99% plní cenu obecnou ,ale v některých případech dávají 100% ,ale na to nebudu spoléhat ! Podepsáno zaplaceno. :palec2: :palec2:

Ahoj,

to jsem rá, že jsem měl pravdu, a že jsem nenaletěl, oni pojišťováci jsou mazaný jak dostat z lidí peníze ;)

Tak snad to nebudem potřebovat :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...