Přejít na obsah

Jak úspěšně zabít dopoledne....


holy

Doporučené příspěvky

No ty kráso, tak to je k nas.rání :( To bych vylez a vytáhnul bych ho z toho medvěda a to by se asi divil. Jinak pěknej ford, takovýdle auta se mi začínají líbit...

Ten Ford mi fakt vyhovuje, na český silnice auto akorát...a motor se panu Fordovi fakt poved...Bohužel to vypadá, že se bude muset vyměnit celej zadní díl...komplet korba....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Si Ti nechtělo makat co tak jsi blbnul na křižovatce lol ....ne vážně, když jsem si včera o tom s Holym psal, tak říkal, že to byla taková mrda, že ho ten Mergl odsunul o víc jak metr a to prej váží přes 2t....

Holy: Ještě že jsi měl tohle auto.....alespoň měl ten Merg kam napasovat předek...myslím pod zadní korbu.....jet Filckou......a čím budeš jezdit teď.....Micinou?

Hlavně se nic nikomu nestalo :palec2: ......ale kolik ho asi bude stát ta oprava?

Editováno: , autor: Marek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Si Ti nechtělo makat co tak jsi blbnul na křižovatce lol ....ne vážně, když jsem si včera o tom s Holym psal, tak říkal, že to byla taková mrda, že ho ten Mergl odsunul o víc jak metr a to prej váží přes 2t....

Holy: Ještě že jsi měl tohle auto.....alespoň měl ten Merg kam napasovat předek...myslím pod zadní korbu.....jet Filckou......a čím budeš jezdit teď.....Micinou?

Hlavně se nic nikomu nestalo :palec2: ......ale kolik ho asi bude stát ta oprava?

No, tím že je ten Mergl nízkej, tak se napasoval pod korbu a tím že jí vzal našikmo, jak se cpal do pruhu, tak jí zkroutil. A protože je ta korba dvojstěnná tak jí prostě nesrovnáš. Co na to koukali machři, tak budou kontrolovat, jestli nejni hejbnutej rám a jestli jo, tak je to auto na odpis, protože rámy se rovnat nesmí kvůli bezpečnosti. Takže asi budou muset sundat tu horní nástavbu a vyměnit celou korbu...počítám tak 200.000Kč - pokud nebude nic s rámem. Na tom Merglu bych viděl škodu taky kolem 200 - 250 táců. Má v háji kapotu, nárazník, masku, utržený obě světla a prohnutej rám pod kapotou. Naštěstí pro něj mu nevyběhly pytle, jinak by to měl dražší...

Ten ford je úplně novej, má najeto 13.000km mám ho 5 měsíců. Motor je 2,5 TDCi - přímej vstřik, ca 143 koní, silnej, tichej, po dálnici letí až 170, ale optimální rychlost tak 140-150, spotřeba kolem 8 - 10 L/100, podle terénu.

Info: http://www.ford.cz/ns7/ranger/rgr_broch/rg...ochure/-/-/-/-#

Editováno: , autor: holy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ááá známá karlovarská křižovatka, tam je to každou chvíli, tyhle auta (tereňáky) jsou hodně tuhý a vyztužený, takže po ráně není nic moc vidět, ale díky robustnosti se to pak hne celý a je problém s opravou, nevypadá to, ale následky velký,

tyhle auta mají taky méně deformovatelné deformační zóny a vnímání nárazu je o dost větší než u aut u kterých se hrnou plechy, tady jsou pořádný řeleza, snad to nebude tak horký, ale trochu vím co to může být a pokud je rám v tahu, pak je to na nový auto, ikdyž jsem svého času s kolegou rovnal forda mavericka právě hnutého na rámu a byl to brutální porod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ááá známá karlovarská křižovatka, tam je to každou chvíli, tyhle auta (tereňáky) jsou hodně tuhý a vyztužený, takže po ráně není nic moc vidět, ale díky robustnosti se to pak hne celý a je problém s opravou, nevypadá to, ale následky velký,

tyhle auta mají taky méně deformovatelné deformační zóny a vnímání nárazu je o dost větší než u aut u kterých se hrnou plechy, tady jsou pořádný řeleza, snad to nebude tak horký, ale trochu vím co to může být a pokud je rám v tahu, pak je to na nový auto, ikdyž jsem svého času s kolegou rovnal forda mavericka právě hnutého na rámu a byl to brutální porod.

My měli svého času Nissana TerranoII, což je vlastně i Meverick a můžu říct, že ty starý tereňáky byly víc drsný, když jdem měl ještě čerstvej řidičák, tak jsme dostal na ledě smyk (svině silničářský osolili vesnici, ale hned za značkou byl let), projel jsem příkop a sejmul malou břízku, autu se absolutně nic nestalo - ještě to mělo přední rám. Po nějaký době to do nás řachla Fábie a jak to nemělo pod nárazníkem na rámu příčku, ta byla až o cca 20cm dál, tak si o ten rám + závěs seškrábnul celej předek v úrovni světel, včetně víka ventilů a my měli jen náraznís se světlama KO a kouli závěsu. Ale je pravda, že každá z těch dvou ran byla pěkná pecka, právě díky tomu, že se nikde nic nedeformovalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ááá známá karlovarská křižovatka, tam je to každou chvíli, tyhle auta (tereňáky) jsou hodně tuhý a vyztužený, takže po ráně není nic moc vidět, ale díky robustnosti se to pak hne celý a je problém s opravou, nevypadá to, ale následky velký,

tyhle auta mají taky méně deformovatelné deformační zóny a vnímání nárazu je o dost větší než u aut u kterých se hrnou plechy, tady jsou pořádný řeleza, snad to nebude tak horký, ale trochu vím co to může být a pokud je rám v tahu, pak je to na nový auto, ikdyž jsem svého času s kolegou rovnal forda mavericka právě hnutého na rámu a byl to brutální porod.

My měli svého času Nissana TerranoII, což je vlastně i Meverick a můžu říct, že ty starý tereňáky byly víc drsný, když jdem měl ještě čerstvej řidičák, tak jsme dostal na ledě smyk (svině silničářský osolili vesnici, ale hned za značkou byl let), projel jsem příkop a sejmul malou břízku, autu se absolutně nic nestalo - ještě to mělo přední rám. Po nějaký době to do nás řachla Fábie a jak to nemělo pod nárazníkem na rámu příčku, ta byla až o cca 20cm dál, tak si o ten rám + závěs seškrábnul celej předek v úrovni světel, včetně víka ventilů a my měli jen náraznís se světlama KO a kouli závěsu. Ale je pravda, že každá z těch dvou ran byla pěkná pecka, právě díky tomu, že se nikde nic nedeformovalo.

To znám...já měl předtím Mitsubishi Pajero L200 - to byl tank....onehdá jsem "couvnul" a za mnou stála Tigra....Mě vypadla RZ z rámečku a spadnul plastovej kalíšek z koule....Tgra měla v háji kapotu, nárazník, obě světla, chladič a ventilátor....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To znám...já měl předtím Mitsubishi Pajero L200 - to byl tank....onehdá jsem "couvnul" a za mnou stála Tigra....Mě vypadla RZ z rámečku a spadnul plastovej kalíšek z koule....Tgra měla v háji kapotu, nárazník, obě světla, chladič a ventilátor....

hezky jsi zastřelil tigra :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...