Přejít na obsah

zámek zapalování


paulino69

Doporučené příspěvky

Ahoj chlapi několikrát jste mi poradili,tak se na vás obracím znovu.Včera jsem dal klíč do zámku a nějak v něm jemně křuplo a potom jsem zjistil že nastal tento problém.Po příjezdu k baráku jsem vypnul klíček jen o jednu polohu a dál to nešlo prostě nešlo se vrátit a vytáhnout klíč.Jen silou jsem ho otočil a vyjmul ze zámku.Dal jsem trošku WD,abych promazal zámek(jen mírné zlepšení),ale jen při zapínání to jde i když se nénevrací trošku zpět,vypmutí jde, ale dost ztuha se ten klíč otáčí abych ho mohl vyndat.Tak co s tím?Ceny jsem zjišťoval-zámek800,-komplet i s klíčem3200,-vložka zámku1200,-to pokud je závada v mechanicetoho zámku. :help::help::help: Dík za rady a tipy mám obavu abych tam nemusel po vypnutí nechat klíč a odcházet od autí čaute

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj chlapi několikrát jste mi poradili,tak se na vás obracím znovu.Včera jsem dal klíč do zámku a nějak v něm jemně křuplo a potom jsem zjistil že nastal tento problém.Po příjezdu k baráku jsem vypnul klíček jen o jednu polohu a dál to nešlo prostě nešlo se vrátit a vytáhnout klíč.Jen silou jsem ho otočil a vyjmul ze zámku.Dal jsem trošku WD,abych promazal zámek(jen mírné zlepšení),ale jen při zapínání to jde i když se nénevrací trošku zpět,vypmutí jde, ale dost ztuha se ten klíč otáčí abych ho mohl vyndat.Tak co s tím?Ceny jsem zjišťoval-zámek800,-komplet i s klíčem3200,-vložka zámku1200,-to pokud je závada v mechanicetoho zámku. :help::help::help: Dík za rady a tipy mám obavu abych tam nemusel po vypnutí nechat klíč a odcházet od autí čaute

Musíš specifikovat typ vozu, (nebo to máš to traktoru?)rok výroby , zda je obyč nebo z dálkovým ovladačem, nebo vystřelovák

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj chlapi několikrát jste mi poradili,tak se na vás obracím znovu.Včera jsem dal klíč do zámku a nějak v něm jemně křuplo a potom jsem zjistil že nastal tento problém.Po příjezdu k baráku jsem vypnul klíček jen o jednu polohu a dál to nešlo prostě nešlo se vrátit a vytáhnout klíč.Jen silou jsem ho otočil a vyjmul ze zámku.Dal jsem trošku WD,abych promazal zámek(jen mírné zlepšení),ale jen při zapínání to jde i když se nénevrací trošku zpět,vypmutí jde, ale dost ztuha se ten klíč otáčí abych ho mohl vyndat.Tak co s tím?Ceny jsem zjišťoval-zámek800,-komplet i s klíčem3200,-vložka zámku1200,-to pokud je závada v mechanicetoho zámku. :help::help::help: Dík za rady a tipy mám obavu abych tam nemusel po vypnutí nechat klíč a odcházet od autí čaute

Musíš specifikovat typ vozu, (nebo to máš to traktoru?)rok výroby , zda je obyč nebo z dálkovým ovladačem, nebo vystřelovák

Octavia 1,6 55kw klíč obyčejný jaký to má vliv jestli vystřelovák nebo ne na otočení v zámku zapalování ? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tých typov je viac a na každom to je inak.

Vaša uvádí jak vyjmout zámek zapalování,tak to udělám podle návodu a dám k zámečníkovi.Jestli to vyndám a jak to dopadlo,dám vědět.

Odkud jsi. V Olomouci mi vložku zámku podle klíče dělal Drápal-Novák asi za cca 600. Pro výrobu není třeba vložka stačil k tomu pouze klíč.

http://www.drapal-novak.cz/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...