Přejít na obsah

FRS vs. hifi


Doporučené příspěvky

Napis Fancahifimu -_- -_- On se vyzna a ma i dobre ceny.

JJ fancarhifi :palec2:

Jináč já tam mám předek Rainbow slx265 deluxe, zadek Rainbow slx210, rádio sonka s bluetoooth, sub v rezervě sonka 38cm, zesík třídy D sony, kapík, komplet zatlumený dveře atd..... Pokud chceš aby to slušnějc hrálo, tak si připrav zhruba 30 - 50 tisíc. Kdyžtak hoď SZ.

Editováno: , autor: pevely
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Zdravim, chtel bych poprosit nekoho o kopletni radu jakou si dat dobrou muziku do auta. Mam FRS a chtel bych do toho neco investovat,ale ne zase na max. Jsem z Prahy... Najdu tu nekoho kdo mi pomuze? predem diky :)

Kdyz budes chtit, tak napis nabo zavolej. Neni problem to probrat. Nejdriv je treba zjistit co presne od toho vyzadujes a pak muzu navrhnout nejakej komplet ozvuceni.

pevely: nic ve zlym ale to co si napsal "Pokud chceš aby to slušnějc hrálo, tak si připrav zhruba 30 - 50 tisíc" je pitomost. Kazdej si pod pojmem "slusne hralo" predstavuje uplne neco jinyho. Mam zakazniky co maj sestavu za 5tis a jsou spokojeni. Mam zakazniky co maj sestavu pres 100tis a taky jsou spokojeni. Kazdej vyzaduje uplene neco jinyho a nikdy nemuzes rict, ze dobry ozvuceni prijde na 30-50tis.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim, chtel bych poprosit nekoho o kopletni radu jakou si dat dobrou muziku do auta. Mam FRS a chtel bych do toho neco investovat,ale ne zase na max. Jsem z Prahy... Najdu tu nekoho kdo mi pomuze? predem diky :)

Kdyz budes chtit, tak napis nabo zavolej. Neni problem to probrat. Nejdriv je treba zjistit co presne od toho vyzadujes a pak muzu navrhnout nejakej komplet ozvuceni.

pevely: nic ve zlym ale to co si napsal "Pokud chceš aby to slušnějc hrálo, tak si připrav zhruba 30 - 50 tisíc" je pitomost. Kazdej si pod pojmem "slusne hralo" predstavuje uplne neco jinyho. Mam zakazniky co maj sestavu za 5tis a jsou spokojeni. Mam zakazniky co maj sestavu pres 100tis a taky jsou spokojeni. Kazdej vyzaduje uplene neco jinyho a nikdy nemuzes rict, ze dobry ozvuceni prijde na 30-50tis.

já mám sestavu za 10 a rozhodně spokojenej nejsem :p mám zatím jen rádio + 4xrepra magnat.... v minulým autě sem k tomu ještě měl subáč magnat a zesik Carpower a to bylo o něčem jiným...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim, chtel bych poprosit nekoho o kopletni radu jakou si dat dobrou muziku do auta. Mam FRS a chtel bych do toho neco investovat,ale ne zase na max. Jsem z Prahy... Najdu tu nekoho kdo mi pomuze? predem diky :)

Kdyz budes chtit, tak napis nabo zavolej. Neni problem to probrat. Nejdriv je treba zjistit co presne od toho vyzadujes a pak muzu navrhnout nejakej komplet ozvuceni.

pevely: nic ve zlym ale to co si napsal "Pokud chceš aby to slušnějc hrálo, tak si připrav zhruba 30 - 50 tisíc" je pitomost. Kazdej si pod pojmem "slusne hralo" predstavuje uplne neco jinyho. Mam zakazniky co maj sestavu za 5tis a jsou spokojeni. Mam zakazniky co maj sestavu pres 100tis a taky jsou spokojeni. Kazdej vyzaduje uplene neco jinyho a nikdy nemuzes rict, ze dobry ozvuceni prijde na 30-50tis.

Nevím co si představuješ pod pojmem pitomost, ale když vemu v úvahu radio, komplet repro, zesík, subáč, instalační matroš + eventuelně zesík na repro tak jseš na 30-50 tisících. Takže mi to jako pitomost moc nepřipadne. Spíš je to fakt. Jinak instalace nad 100000 je pro audiofily a navíc ve fabce bych řekl k ničemu... Samo jsou lidi co se jsou rádi za hifi kolem 5000, ale to se na mě nezlob moc slušně nehraje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
Zdravim, chtel bych poprosit nekoho o kopletni radu jakou si dat dobrou muziku do auta. Mam FRS a chtel bych do toho neco investovat,ale ne zase na max. Jsem z Prahy... Najdu tu nekoho kdo mi pomuze? predem diky :)

Kdyz budes chtit, tak napis nabo zavolej. Neni problem to probrat. Nejdriv je treba zjistit co presne od toho vyzadujes a pak muzu navrhnout nejakej komplet ozvuceni.

pevely: nic ve zlym ale to co si napsal "Pokud chceš aby to slušnějc hrálo, tak si připrav zhruba 30 - 50 tisíc" je pitomost. Kazdej si pod pojmem "slusne hralo" predstavuje uplne neco jinyho. Mam zakazniky co maj sestavu za 5tis a jsou spokojeni. Mam zakazniky co maj sestavu pres 100tis a taky jsou spokojeni. Kazdej vyzaduje uplene neco jinyho a nikdy nemuzes rict, ze dobry ozvuceni prijde na 30-50tis.

Nevím co si představuješ pod pojmem pitomost, ale když vemu v úvahu radio, komplet repro, zesík, subáč, instalační matroš + eventuelně zesík na repro tak jseš na 30-50 tisících. Takže mi to jako pitomost moc nepřipadne. Spíš je to fakt. Jinak instalace nad 100000 je pro audiofily a navíc ve fabce bych řekl k ničemu... Samo jsou lidi co se jsou rádi za hifi kolem 5000, ale to se na mě nezlob moc slušně nehraje.

Ty si nepochopil moji myslenku. Lidi jsou ruzny a kazdej ma jinou predstavu.

Nekdo si koupi radio za 2500, do predu repra za 1000 a do zadu taky za tisic - osobne bych to nikdy nechtel ale ty lidi si to pusti a fakt jsou nadseny jak to hraje. Proste nekomu se to libi a je spokojenej. Ja v zadnem pripade audiofil nejsem a s instalaci nad 100tis urcite sem. A proto jsem psal, ze je pitomost davat tvoji predstavu o dobry hudbe (30-50tis) jako vzor pro kazdyho. Ono kdyby si denne poslouchal ruzne pozadavky lidi na ozvuceni sveho auta, tak by si spise pochopil o cem mluvim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...