Přejít na obsah

Testování tlumičů zdarma


Luk

Doporučené příspěvky

Ptal jsem se včera na tuhle akcičku kámoše ze servizu tady v Plzni, řikal že se k tomu nepřipojili, bo jde jen o to vylákat z lidí prachy za nový tlumiče. Podle toho jak to vyložil bych tipoval, že skoro každý druhý auto bude mít schválně špatný tlumiče, nebo už budou na hraně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Nekažme mu radost. :D. No ale když jsme u té výměny tlumičů, víte jakou značku tlumičů používá Škoda do Octavii I TDi? Jelikož mě čeká výměna předních tlumičů, tak váhám jestli vzít od Škodovky nebo koupit nějaké jiné?

Editováno: , autor: blizard
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nekažme mu radost. :D. No ale když jsme u té výměny tlumičů, víte jakou značku tlumičů používá Škoda do Octavii I TDi? Jelikož mě čeká výměna předních tlumičů, tak váhám jestli vzít od Škodovky nebo koupit nějaké jiné?

Minulý týden jsem dával origo a jsou to Monroe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U oktavy je to podle modeloveho roku a vybavy vozu u nějaké je to SACHS U JINE MONROE ATD. Dává se to na č. karoserie a podle typu podvozku. A jinak ta akce u Autocentrum LUKÁŠ bude pořád ale jen v pobočce Rožnov pod Radhoštěm. Jelikož tam mají měření ultrazvukem a trvádo technikovi cca 7 minut tak se tam stavte

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U oktavy je to podle modeloveho roku a vybavy vozu u nějaké je to SACHS U JINE MONROE ATD. Dává se to na č. karoserie a podle typu podvozku. A jinak ta akce u Autocentrum LUKÁŠ bude pořád ale jen v pobočce Rožnov pod Radhoštěm. Jelikož tam mají měření ultrazvukem a trvádo technikovi cca 7 minut tak se tam stavte

Jo,jo.Svatá pravda.Dnes jsem tam byl,jak už píše max1986 :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...