Přejít na obsah

Sportovní výfuk na O1


johnxx

Doporučené příspěvky

Nazdárek, chtěl bych si na svoji O1 krátkou dát laďáček, ale nevim kolem toho pár veci. Chtěl bych do toho investovat asi max. 2500 Kč, celonerez-aby vydržel a nějaký pěkný kanón.Už jsem si jeden předběžně vyhlídl.

29595.jpg

Tak bych uvital Vase zodpovezeni mych otazek:

1. půjde bezproblému přidělat na O1 krátkou

2. bude si s ním motor rozumět (1,6 55kw)

3. co na to Policie ČR a STK

Jinak vím, že kdybych měl 6500 Kč, tak koupím laděný výfuk přímo pro Octavii ale tolik nemám.

Předem všem díky za odpovědi a názory.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podělanýho je tam už dost, ale chtěl jsem si a autu udělat radost, tak výfuk, protože origo koncový je už zhnilý.Ale přesto díky za odpověď, budu to brát na vědomí.

PS: Jinak TUNING jsou podle většiny vyhozené peníze, ale podle mě NE!

Souhlasim se stihackou, zvlast kdyz pises, Podělanýho je tam už dost... Radeji bych ty penize vlozil do vyreseni tech problemu.

To je jen muj nazor, ktery Ti samozrejme nevnucuji.

At Ti octa dobre slouzi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli máš hlouběji do kapsy, tak si kup pěknou nerez koncovku a vyprdni se na vejfuk a peníze si šetři na potřebnější věci, nikdy nevíš co se ti na autě podělá...toť můj názor, ale určitě ti ho nevnucuju.

Jo,jo plný souhlas se Stíhačkou. :palec2:

P.S. Tady tuní každej. :rock: :rock: :smich: :smich: :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:-((((

chlapi, občas mě připadá, že nečtete na co tazatel ptá: má schnilý poslední díl výfuku

a místu neznačkového posledního dílu ( némá prachy na OE) si tam chce dát neznačkový sportovní výfuk!!!!!

Takže, mohu jen takto pomoci.

Dal jsem něco obdobného na druhé auto pro ženu, je to PUNTO 1,2 60 PS.

Vypadá to dobře, je tam již 2,5 rokem a stále stejné......vzhled i vlastnosti

Auto prošlo s tímto výfukem i nezapsanými Al koly technickou, naposledy před 14 dny, normálně ofiko.

Zdravím všechny.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdárek, chtěl bych si na svoji O1 krátkou dát laďáček, ale nevim kolem toho pár veci. Chtěl bych do toho investovat asi max. 2500 Kč, celonerez-aby vydržel a nějaký pěkný kanón.Už jsem si jeden předběžně vyhlídl.

29595.jpg

Tak bych uvital Vase zodpovezeni mych otazek:

1. půjde bezproblému přidělat na O1 krátkou

2. bude si s ním motor rozumět (1,6 55kw)

3. co na to Policie ČR a STK

Jinak vím, že kdybych měl 6500 Kč, tak koupím laděný výfuk přímo pro Octavii ale tolik nemám.

Předem všem díky za odpovědi a názory.

No já nevím kdo neumí číst ,ale já tu nic o shnilím výfuku nevidím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdárek, chtěl bych si na svoji O1 krátkou dát laďáček, ale nevim kolem toho pár veci. Chtěl bych do toho investovat asi max. 2500 Kč, celonerez-aby vydržel a nějaký pěkný kanón.Už jsem si jeden předběžně vyhlídl.

29595.jpg

Tak bych uvital Vase zodpovezeni mych otazek:

1. půjde bezproblému přidělat na O1 krátkou

2. bude si s ním motor rozumět (1,6 55kw)

3. co na to Policie ČR a STK

Jinak vím, že kdybych měl 6500 Kč, tak koupím laděný výfuk přímo pro Octavii ale tolik nemám.

Předem všem díky za odpovědi a názory.

No já nevím kdo neumí číst ,ale já tu nic o shnilím výfuku nevidím.

chjo... zkus příště číst, než něco plácneš. Neznamená, že když to neni v prvnim přístěvku, že to tu neni...

Editováno: , autor: Mustafa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi, vážim si Vašich cených rad.Jde mi jen o to, že mě bude čekat výměna posledního dílu.Tak mám na výběr-už jsem se informoval:

- neoriginální Tyll za 2600 Kč

- neoriginální "laďák" za 2500 Kč

To už raději ten laďák ne?Pro ten lepší pocit, že na autě bude něco bublat.

Jinak výměnu nechám asi až na jaro, teď už není nic moc počasí a ještě mě čekají na přední nápravě desky a kotouče (to jsou ty důležitější věci).

Už by mě jen zajímal Váš názor na PČR na silnicích, jak jim se to bude líbit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdárek, chtěl bych si na svoji O1 krátkou dát laďáček, ale nevim kolem toho pár veci. Chtěl bych do toho investovat asi max. 2500 Kč, celonerez-aby vydržel a nějaký pěkný kanón.Už jsem si jeden předběžně vyhlídl.

29595.jpg

Tak bych uvital Vase zodpovezeni mych otazek:

1. půjde bezproblému přidělat na O1 krátkou

2. bude si s ním motor rozumět (1,6 55kw)

3. co na to Policie ČR a STK

Jinak vím, že kdybych měl 6500 Kč, tak koupím laděný výfuk přímo pro Octavii ale tolik nemám.

Předem všem díky za odpovědi a názory.

No já nevím kdo neumí číst ,ale já tu nic o shnilím výfuku nevidím.

chjo... zkus příště číst, než něco plácneš. Neznamená, že když to neni v prvnim přístěvku, že to tu neni...

Jo ale já bohužel reagoval na první a Stíhačkův.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi, vážim si Vašich cených rad.Jde mi jen o to, že mě bude čekat výměna posledního dílu.Tak mám na výběr-už jsem se informoval:

- neoriginální Tyll za 2600 Kč

- neoriginální "laďák" za 2500 Kč

To už raději ten laďák ne?Pro ten lepší pocit, že na autě bude něco bublat.

Jinak výměnu nechám asi až na jaro, teď už není nic moc počasí a ještě mě čekají na přední nápravě desky a kotouče (to jsou ty důležitější věci).

Už by mě jen zajímal Váš názor na PČR na silnicích, jak jim se to bude líbit.

¨Párkrát jsem jel s laďákem a nic pro mě zachvíly s toho bolí hlava.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...