Přejít na obsah

Skrytá vada - záruka


Torro

Doporučené příspěvky

Zdravim všechny.

V květnu tohoto roku jsem si koupil ojetou Fabii r.v. 2001 a asi před měsícem mi na ní přestal fungovat posilovač. Ne že by nešel vůbec ale jeho účinost je tak 50%. Zajímá mne jestli můžu uplatnit nějakou záruku v bazaru, kde jsem auto zakoupil a jestli je bazar povinen mi posilovač bezplatně opravit.

Díky za odpovědi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokial mas vypadky serva ze ide nejde tak na 99% mas po snimaci uhlu natocenia kolies TRW. ak je to ten snimac tak to tazko klasifikovat ako skrytu zavadu. tato zavada sa u starsich fabiek vyskytovala ze sa kazil snimac. inak pri toceni volantom na mieste ti nahodou nepohasinaju svetla a pristrojovka podsvietenoie ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Auto sem dal do bazaru kde jsem ho koupil a ten samej den sem to měl hotoví. Prej tam bylo málo serva. Jenže to sem kontroloval a bylo přesně mezi riskama. Posilovač ale teď jde tak mi je to divný co s tim udělali ... Asi to jen splácali aby to na nějakou chvíli šlo a ten snímač budu muset stejnak vyměnit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kde je nadrzka viem, ale mierka? hmm az zazneju varovne signaly zeby tam mohlo toho byt malo, tak zistim aj kde je mierka

mierka je sucastou toho zelene uzaveru vytiahnes a vidis su na nej take vystupky podobne olejovej.

p.s.: to ti staci ze vies kde je ta nadobka ked to vyskrutkujes hned vies ako zistis kolko tam toho je.

Editováno: , autor: houmr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...