Přejít na obsah

Motor ????


Lukáš85

Doporučené příspěvky

Zdravim... chci se zeptat... je možné že mám špatně nastavené vstřik. tlaky? Nadměrně to kouří , při 4.rychl.st. a když to držím tak po tech 2500/min tak kouří pořád... anebo kroužky? .. nebo něco jiného?.. kdyžtak nabídněte nějakou možnost :);) díkes

Asi mluvíš o TDI, trochu popiš auto...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

barva kouře.. připadá mi normálně šedo černá --jako nafta.. ale mooc je toho..šlápnu na to na trojku po 3000ot. a zamnou černo... jako by dávalo pořád moc směsi..( a to i na čtyřku když ji držím ,pořád kouří-nepřestane ,jak by asi měla) , ale je to možné? Může se to stát? díky

Editováno: , autor: Lukáš85
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

barva kouře.. připadá mi normálně šedo černá --jako nafta.. ale mooc je toho..šlápnu na to na trojku po 3000ot. a zamnou černo... jako by dávalo pořád moc směsi..( a to i na čtyřku když ji držím ,pořád kouří-nepřestane ,jak by asi měla) , ale je to možné? Může se to stát? díky

Zkousel jsi odpojit EGR????Muze byt seknute treba.A predtim to nedelalo???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Egr jsem neodpojoval.. to mě nenapdalo..vidiš.. ale pořád cvaká, nevim jestli má cvakat i při jízdě, pořád?

Jinak výkonově se to malinko zbrzdilo...

Ventil a samotny EGR je rozdil.Odpoj tu podtlakovou hadicku a treba se i mrkni do sani.Sundej hadici a podivej se zda je zavreny a pak to odpoj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravim....

dnes jsem zpozoroval že mi kolísají otáčky na 1100 pak padnou snad až pod 850,podle VAG na 840ot/min.

Další věc, dnes jsem jel,chtěl jsem předjetm,tak jsem na 3 sešlápl plyn a mělo to pordlevu snad sekundu než se to rozjelo , a to see opakuje. :( poradí někdo???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravim....

dnes jsem zpozoroval že mi kolísají otáčky na 1100 pak padnou snad až pod 850,podle VAG na 840ot/min.

Další věc, dnes jsem jel,chtěl jsem předjetm,tak jsem na 3 sešlápl plyn a mělo to pordlevu snad sekundu než se to rozjelo , a to see opakuje. :( poradí někdo???

Hmm ze by cerpadlo???Moznost je snad jen vyzkouset nakou tu prisadu do nafty na cisteni palivoveho systemu a cerpadla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...