Přejít na obsah

(J) DOT


Bazz

Doporučené příspěvky

Nazdárek pánové tak dneska mi přišel od Kubi (Jeneburga) (J) DOTjal jsem se ho namontovat montáž proběhla podle přiloženého návodu bez problémů :palec2: po namontování přišel ten velký okamžik kdy jsem otočil klíčkem a upřeně jsem hleděl na Maxíka ,ale ono nic pak jsem se v návodu dočetl že jestli tam nikdy bylo zapojeno rádio s CANEM tekže se musí udělat GATEWAY reset jenže tak zběhlej bohužel nejsem co se týká VAGU, takže jsem sedl k počítači a napsal Jeneburgovi za chvilku mi přišla odpověď i s návodem a tel.číslem :palec2: jak na to proto pozor jestli máte origo rádio tak musíte odpojit CAN vývod do budíků pak dát ten GATEWAY reset a (J) DOT je fukční musím vám říct že je to super věcička .

A ještě jedna perlička jel jsem s autem do servisu na objednání čištění interieru technik který auto přebíral nechápavě kroutil hlavou co se mi to objevuje na MAXU pak zavolal postupně snad všechny mechaniky který byly zrovna po ruce a všici na to koukaly jako "telata"moooc krasnej pohled ,proto JENEBURG NA HRAD lollollollollollollollollol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To čumění těch mechošů ze škodovky si dovedu živě představit.Včera taky čuměli na budíky s maxíkem u Fabky rok 07,neuměli to přizpůsobit a tak je vrátili že to nejde,že jsou špatné a to jsem jim říkal,a´t si najdou v DP postup pro MR 07.Prej nic hledat nebudou,prej jsou špatné budíky. :D :D Takoví malí kokotci to někdy jsou.

Jinak Kubo co dál??že by Kaipan II by Jeneburg?V Maďarsku už Jeneburga znají :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nooooo, s ti madarskem to je pravda, Kaipan ne, ale na necem se pracuje :-))

To čumění těch mechošů ze škodovky si dovedu živě představit.Včera taky čuměli na budíky s maxíkem u Fabky rok 07,neuměli to přizpůsobit a tak je vrátili že to nejde,že jsou špatné a to jsem jim říkal,a´t si najdou v DP postup pro MR 07.Prej nic hledat nebudou,prej jsou špatné budíky. :D :D Takoví malí kokotci to někdy jsou.

Jinak Kubo co dál??že by Kaipan II by Jeneburg?V Maďarsku už Jeneburga znají :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To čumění těch mechošů ze škodovky si dovedu živě představit.Včera taky čuměli na budíky s maxíkem u Fabky rok 07,neuměli to přizpůsobit a tak je vrátili že to nejde,že jsou špatné a to jsem jim říkal,a´t si najdou v DP postup pro MR 07.Prej nic hledat nebudou,prej jsou špatné budíky. :D:D Takoví malí kokotci to někdy

jak přes kopírák tady u nás, oni ani totiž MR 07 na budíky nemaj :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...