Přejít na obsah

Nové Audi RS6


MichalF

Doporučené příspěvky

Je to parádní auto. Audi mají svoje kouzlo, ale asi M5 bude M5..... Ale mít v garáži obě dvě tak ani neceknu :t

No s M5kou si takhle audinky vytre .... ;) Vis co ;) ?

No s M5 možná ale s timto nevim: http://www.autorevue.cz/default.aspx?serve...p;article=13108

- i když je to jina kategorie

No to uz srovnavas serii s upravenym autem. Vsak pockej az si nejaka tunnerska firma veme do parady tu RS6ku ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to parádní auto. Audi mají svoje kouzlo, ale asi M5 bude M5..... Ale mít v garáži obě dvě tak ani neceknu :t

No s M5kou si takhle audinky vytre .... ;) Vis co ;) ?

No s M5 možná ale s timto nevim: http://www.autorevue.cz/default.aspx?serve...p;article=13108

- i když je to jina kategorie

No to uz srovnavas serii s upravenym autem. Vsak pockej az si nejaka tunnerska firma veme do parady tu RS6ku ;)

No treba Motor Technik Meier..alias MTM... ;):palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to parádní auto. Audi mají svoje kouzlo, ale asi M5 bude M5..... Ale mít v garáži obě dvě tak ani neceknu :t

No s M5kou si takhle audinky vytre .... ;) Vis co ;) ?

No s M5 možná ale s timto nevim: http://www.autorevue.cz/default.aspx?serve...p;article=13108

- i když je to jina kategorie

No to uz srovnavas serii s upravenym autem. Vsak pockej az si nejaka tunnerska firma veme do parady tu RS6ku ;)

No treba Motor Technik Meier..alias MTM... ;):palec2:

:worthy:palec2: :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to parádní auto. Audi mají svoje kouzlo, ale asi M5 bude M5..... Ale mít v garáži obě dvě tak ani neceknu :t

No s M5kou si takhle audinky vytre .... ;) Vis co ;) ?

No nevím, ale myslím si, že BMW je o třídičku dále než audi.... Přeci jenom je to k Volkswagenu... Ale mě se Audi líbí moc, ale bavor... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to parádní auto. Audi mají svoje kouzlo, ale asi M5 bude M5..... Ale mít v garáži obě dvě tak ani neceknu :t

No s M5kou si takhle audinky vytre .... ;) Vis co ;) ?

No nevím, ale myslím si, že BMW je o třídičku dále než audi.... Přeci jenom je to k Volkswagenu... Ale mě se Audi líbí moc, ale bavor... ;)

S cim si myslis, ze je dale ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:prc::palec2::prc::palec2::prc:

http://news.auto.cz/frankfurt-2007/audi-rs...oto-a-info.html

Audi RS6 Avant

Motor Audi RS6 Avant

Zdvihový objem [cm3] 5204

Válce/ventily 10/4

Nejvyšší výkon [kW/ot/min] 426/6250-6700

Nejvyšší toč. mom. [Nm/ot/min] 650/1500-6000

Max. rychlost [km/h] 250

Zrychlení 0-100 km/h 4,6

Kombinovaná spotřeba [l/100 km] 13,9

RE: Krasna ale radsi RS4 ..ta bude zivejsi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to parádní auto. Audi mají svoje kouzlo, ale asi M5 bude M5..... Ale mít v garáži obě dvě tak ani neceknu :t

No s M5kou si takhle audinky vytre .... ;) Vis co ;) ?

No nevím, ale myslím si, že BMW je o třídičku dále než audi.... Přeci jenom je to k Volkswagenu... Ale mě se Audi líbí moc, ale bavor... ;)

S cim si myslis, ze je dale ?

No já myslím, že v hodně věcech... A není to jen můj názor.... Ale každýho věc...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to parádní auto. Audi mají svoje kouzlo, ale asi M5 bude M5..... Ale mít v garáži obě dvě tak ani neceknu :t

No s M5kou si takhle audinky vytre .... ;) Vis co ;) ?

No nevím, ale myslím si, že BMW je o třídičku dále než audi.... Přeci jenom je to k Volkswagenu... Ale mě se Audi líbí moc, ale bavor... ;)

S cim si myslis, ze je dale ?

No já myslím, že v hodně věcech... A není to jen můj názor.... Ale každýho věc...

Tak třeba spolehlivost BMW je větší než u Audi... neříkám to co si myslím, ale co mi řeknou známý co si takový auta mohou dovolit. Jak se říká, když jednou zkusíš BMW tak nemůžeš přestat lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A dokonce někde na www.autoweb.cz se řešilo zda je audi lepší než bavor a medvědí a odpověd zněla jasně.... Mercedes a BMW jsou o třídu vejš...

RE: resilo jenze kdo to propiral ? 90% lidi v tom ani nesedelo, natoz ridilo ...tohle muze hodnotit tak max nezavyslej redaktor nebo zavodni jezdec ....a stejne bude RS6 rychljsi jak min 90% co tu jezdi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A dokonce někde na www.autoweb.cz se řešilo zda je audi lepší než bavor a medvědí a odpověd zněla jasně.... Mercedes a BMW jsou o třídu vejš...

RE: resilo jenze kdo to propiral ? 90% lidi v tom ani nesedelo, natoz ridilo ...tohle muze hodnotit tak max nezavyslej redaktor nebo zavodni jezdec ....a stejne bude RS6 rychljsi jak min 90% co tu jezdi :)

No rekl bych spis 99% vcetne tech BMW ;) A to jak na suchu tak na vode nebo snehu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to parádní auto. Audi mají svoje kouzlo, ale asi M5 bude M5..... Ale mít v garáži obě dvě tak ani neceknu :t

No s M5kou si takhle audinky vytre .... ;) Vis co ;) ?

no tak zase tak jednoznačně bych to neviděl...

BMW je skoro o 100 kg lehčí, na 100 jen o 0,1 s pomalejší a tak ji Audi udělá tak maximálně na sprint... na okruhu bych to viděl jednoznačně na BMW. Jinak jedná se o vrcholné modely, kde každý rok přinese mnoho novinek a současné BMW E 60 je na trhu již 3 roky a tak je celkem mimo ji porovnávat s vrcholnou AUDI, která ještě není ani na volném trhu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...