Přejít na obsah

octavia a kočárek


jofree

Doporučené příspěvky

Jaké máte zkušenosti s nákládáním kočárku do kufru liftbacku? Plánuju koupi O1 a nemůžu si pomoc, liftback se mi líbí mnohem více. Ikdyž vím, že combi by bylo praktičtější... Kočár tam zatím nevyzkouším, protože ho momentálně nepotřebujem. Ale co není, může brzo být ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jaké máte zkušenosti s nákládáním kočárku do kufru liftbacku? Plánuju koupi O1 a nemůžu si pomoc, liftback se mi líbí mnohem více. Ikdyž vím, že combi by bylo praktičtější... Kočár tam zatím nevyzkouším, protože ho momentálně nepotřebujem. Ale co není, může brzo být ...

Ahoj :)

když do Liftbacku napasuju 3 kola (položené zadní sedačky)

která mají jen demontovaná přední kola (rychloupínáky) pak 1 kočárek se tam vejde

naprosto s přehledem :) tím jsu si jist...

Také mě to jednou čeká, takže sem poté napiš svou zkušenost lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jaké máte zkušenosti s nákládáním kočárku do kufru liftbacku? Plánuju koupi O1 a nemůžu si pomoc, liftback se mi líbí mnohem více. Ikdyž vím, že combi by bylo praktičtější... Kočár tam zatím nevyzkouším, protože ho momentálně nepotřebujem. Ale co není, může brzo být ...

Asi zalezi na kocarku. Ja tam nalozil kocarek, postylku, velkou tasku a jeste nejake misto zbyvalo.

Divebull

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jaké máte zkušenosti s nákládáním kočárku do kufru liftbacku? Plánuju koupi O1 a nemůžu si pomoc, liftback se mi líbí mnohem více. Ikdyž vím, že combi by bylo praktičtější... Kočár tam zatím nevyzkouším, protože ho momentálně nepotřebujem. Ale co není, může brzo být ...

Asi zalezi na kocarku. Ja tam nalozil kocarek, postylku, velkou tasku a jeste nejake misto zbyvalo.

Divebull

Taky vozím kočárek komplet, jen složený. Kolečka neoddělávám a ktomu další spousty věcí :feve: . Občas dávám "těžší" věci za přední sedačky, aby to v zatáčkách lépe sedělo :palec2: Např. pár balení PET lahví apod.

Tom

Editováno: , autor: tomasch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já osobně bych bral raději combi. Mám liftback, protože se ženě combi nelíbilo. Jediný problém při nakládání kočáru je vysoká hrana kufru. Musíš ho zvedat do výšky a pak pokládat. U combi ho tam prostě strčíš a je hotovo. Jinak s kočárem se tam vejde spousta dalších a dalších věcí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...já bych se lifta nebál, brácha v něm vozí postele (skoro se mi chce napsat "almaru a čtyři řezníky" jako v Perličkách). Když jsme jezdili s Méganem, tak jsme tam foukli věci pro 4 lidi na tejden + kočárek (kolečka musela dolů, Mégan má malej nakládací otvor). Takže usuzuju, že neprohloupíš. V tom kombíku však odvezeš i tu almaru s řezníkama... ;)

Editováno: , autor: Alibaba I
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže moje zkušenost s kočárky v autě. Jak již mnoho přede mnou napsalo že záleží na kočárku. To je pravda a zrovna u OCTY to zas tak nevadí. Měli jsme Golfa III, tam jsem to naskládal taky, ale bylo to natěsno (tam skuečně záleží na kočárku). Pak jsem to také zkoušel ve Fábii kombi, ale tam to bylo ještě horší než Golfiku ( fabia má moc velké vnitřní blatníky, zasahují hodně do prostoru kufru). Dlouho jsem pošilhával po Octávkách, chtěl jsem také kombika, ale nakonec jsem vzal lifback, protože se mi naskytla výhodná koupě. Z dosavadních zkušeností musím říct je to v pohodě, kufr je skutečně velký.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

děkuji za rady, když to vyjde, tak je v pátek jedna moje :D

Tak už jsi koupil? tAky se připojuji k té většině tady a můžu potvrdit z vlastní zkušenosti že lift stačí. Kočár vedle podvozku a spoustu dalších věcí k tomu bez problémů. Takže jestli jsi už koupil hodně šťastných kilometrů. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

no já mohu porovnat obě varianty a combíček je lepší pokud je potřeba necháš roletu staženou a je to ;) ...třeba díky dvojté podlaze medám složenej golfáč na dýlku, ale musím na šířku poznatek z dovči se známými ..kámoš má služební combi a tam šel na délku mě kvůli zvýšení na šířku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...