Přejít na obsah

Hodiny do pristrojove desky


tomina

Doporučené příspěvky

Kdyz sem pred nakou dobou sedel v autoservise, prohlizel jsem si origo prislusenstvi v katalogu. Narazil jsem tam na hodiny co se davaj misto zaslepky vypinace vedle otvirani nadrze. Zelene podsviceny, vypadali lip nez cerna zaslepka. Jenze na ne uz nemuzu nikde narazit. V Etce jsem je nenasel, ale vim na 100% ze existujou... a chtel bych je...Nevi nekdo kde sehnat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Viděl jsem je také přímo ve Škodovce, chtěli za ně 800,-Kč. Jsou vhodnější do staršího provedení přístrojovky, páč jsou "ploché". Mezi novějšímy oblými tlačítky nevypadají moc dobře. Mít starší přístrojovku, jdu do nich, vypadá to pěkně a je to praktický. I když drahý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Viděl jsem je také přímo ve Škodovce, chtěli za ně 800,-Kč. Jsou vhodnější do staršího provedení přístrojovky, páč jsou "ploché". Mezi novějšímy oblými tlačítky nevypadají moc dobře. Mít starší přístrojovku, jdu do nich, vypadá to pěkně a je to praktický. I když drahý.

Vim na 100% ze sem videl oba typy. Jak rovne - do stary pristojovky kde sou tlacitka ploche, tak i hodiny do faceliftu kde je uprostred "hrbolek" - pasovali dobre do faceliftu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemáte to někdo v autě? Kdyby se našla fotečka s hrbolkem nebo i bez, tak by to bylo super:)

Taky bych rád viděl ten hrbolek :p ( o čem se to vlastně bavíte? )

O tom co si myslis ze se bavime se nebavime...neni hrbolek jako hrbolek... :-) hrbolek jsem pojmenoval pracovne tvar vypinacu nad radiem. Predfacelift je obdelnicek s kopeckem...facelift je obdelnicek s hrbolkem prochazejicim pres vsechny ctyri vypinace...Kdo tomu nerozumi lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mikl je bůh-konečně vidíme ty hodiny, ale jestli se nemýlím jsou to ty údajmě bez vypoukliny-bombírunku????

Jsou to ony a jiné se nedělají

Nechci rejpat..ale tyhle jsou fakt do predfaceliftu....Ty do faceliftovy octavky jsem nazivo nevidel .. jen v katalgu na fotce a vim na 100% ze existujou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem je viděl přímo ve Škodovce (pobočka ve Žďáře nad Sázavou). Koukal jsem na ně, ale vzpomínám si, že za ně chtěli nekřes'tanské peníze - kolem 1000Kč, tak jsem to vzdal. ;)

Noo tak to ty hodiny su asi zo zlata lol za take prachy. Ale Predava to Skodovka, tak .... :p

Ja som si kupil podobne, nie su do zaslepky, ale po uprave by to slo, je to asi rovnaky display a creva. mne isli presne zasunut do odkladacej policky pod radio a kupil som ich za 30sk lol

post-9889-1190195606_thumb.jpg

:plol:p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...