Přejít na obsah

zničené DO - co s tím


Visse

Doporučené příspěvky

Tak včera jsem si zničil DO, bohužel jsem měl jen jeden dálkač, gumovy čudlík vypadl a podním byl spínač který tady se ulomil. Byl to centrál i alárm v jednom, nějaký M 39911A RC - od Meta systemu, to je vše co vím, ale jak tedkom sehnat jen DO a naprogramovat (nebo co se stím dělá,jsem uplny idiot v tom to směru) aby to fungovalo, vůbec nemám ponětí co s tím. Nevíte jestli stačíč sehnat jen to DO - nejlíp dva, pro případ ztráty, a nějak to rozchodit s tím co je v autě již namontováno? Díky za vše.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neměl by to snad být neřešitelný problém. Mohu Ti z vlastní zkušenosti poradit firmu C.A. System - (kontakty a podrobnosti na www.casystem.cz), která drží servis na alarmy META. Měl jsem podobný problém (ovladač přestal fungovat - nakonec výměna mikrospínače a k tomu fungl nové pouzdro ovladače) a vyřešeno to bylo během pár dnů - rozbitý ovladač jsem poslal poštou a zpátky mi poslali opravený (ještě jsem si tenkrát mohl vybrat, jestli chci nové pozdro kulatý nebo hranatý :t). Ke každému alarmu by měla být taková plastová karta, na které je kód konkrétního alarmu v Tvém autě. Stačí tu kartičku ofotit a kopii poslat poštou a oni Ti na základě toho kódu vyrobí kolik chceš ovladačů. Pokud bys tu kartičku neměl (nebo nějaký jiný doklad, na kterém by ten kód byl), musel bys asi zajet přímo k nim a snad by pomohli i tak. Nejlépe se obrať telefonem přímo na ně a domluv se s nimi.

Editováno: , autor: ratafak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Tak včera jsem si zničil DO, bohužel jsem měl jen jeden dálkač, gumovy čudlík vypadl a podním byl spínač který tady se ulomil. Byl to centrál i alárm v jednom, nějaký M 39911A RC - od Meta systemu, to je vše co vím, ale jak tedkom sehnat jen DO a naprogramovat (nebo co se stím dělá,jsem uplny idiot v tom to směru) aby to fungovalo, vůbec nemám ponětí co s tím. Nevíte jestli stačíč sehnat jen to DO - nejlíp dva, pro případ ztráty, a nějak to rozchodit s tím co je v autě již namontováno? Díky za vše.

Taky jsem mel tento ovladac - vyhodil celej dalkac a koupil uz alarm na dalku s jinym ovladacem co toho zvladne vice.

Ja jsem se optal primo na Mete- a tam jsem se mel dostavit s druhym ovladacem - proto ho mate v zaloze a podle nej udelaji kopii - cca 300 kč nakodovani. Hodne jsem zkoumal jak to dekodovat - pevny kod byl precten ale jak ho za psat do PICka kdyz bylo zaheslovane uz byl problem. Takze vyresil jsem to vyhozenim celeho dalkace - mel jsem k autu pouze jen jen dalkac :(

Karticka jim byla prej k prdu:)

post-3876-1189082723_thumb.jpg

post-3876-1189082728_thumb.jpg

post-3876-1189082733_thumb.jpg

post-3876-1189082749_thumb.jpg

post-3876-1189082999_thumb.jpg

Editováno: , autor: Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...