Přejít na obsah

Dvojity odomykaci imluz


alco

Doporučené příspěvky

Viem ze to sem nepatri, ale mam taky poblem so Seatom Ibiza rv2007, pisem to sem lebo je to cca elektronika z fabie. problem je v tom ze som namontoval alarm a vzdy ked odmknem auto tak mi odomkne iba soferove dvere.. alarm nedokaze dat dvojity odomykaci impulz. Aj ked odomykam origos centralnym zamykanim tak na prve stlacenie mi odmkne len dvere sofera a na druhe aj ostatne dvere na vozidle... Vraj sa toto dvojite odomykanie da vypnuc cez VAG com viete mi niekto v tomto HELP??? :help:

Dakujem ALCO

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dakujem. prosim ta a co znamena central+stahovanie vsetkych dveri?? to akoze cez dialkac stiahnem okna? alebo je to len ze vo vozidle su el. okna?

je to dvojdverove auto s el oknami a teda moj kod bude : 00259? potrebujem na to HEX alebo pojde aj KKline?? dakujem za opoved

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dvojdverove ma 4 okna sťahovacie?

podla mna ked su dve a myslim že to mam aj ja tak bude kodovanie 067

znamena to že su tam len el okna ale myslim že tie okna budu po LIN buse takže kodovanie okien ani nebudeš potrebovať. Skusim na svojom bez okien, ja mam LIN okna

stači K-Line

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dvojdverove ma 4 okna sťahovacie?

podla mna ked su dve a myslim že to mam aj ja tak bude kodovanie 067

znamena to že su tam len el okna ale myslim že tie okna budu po LIN buse takže kodovanie okien ani nebudeš potrebovať. Skusim na svojom bez okien, ja mam LIN okna

stači K-Line

u Lin bus je kódování 00018 pro jednotlivé a 00019 pro všechny samo že bez rozlišení :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tak ja mam 00019 teda LIN bus

dvojdverove ma 4 okna sťahovacie?

podla mna ked su dve a myslim že to mam aj ja tak bude kodovanie 067

znamena to že su tam len el okna ale myslim že tie okna budu po LIN buse takže kodovanie okien ani nebudeš potrebovať. Skusim na svojom bez okien, ja mam LIN okna

stači K-Line

u Lin bus je kódování 00018 pro jednotlivé a 00019 pro všechny samo že bez rozlišení :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...