Přejít na obsah

Dostavba rodinného domu


jirka3

Doporučené příspěvky

Zdravím,

máme postavenou hrubou,uzavřenou stavbu rodinného domu a nemůžeme splašit firmu na dostavbu,tak mě napadlo se zeptat tady.Nevěděl by někdo o nějaké firmě nebo nezabývá se někdo tímto oborem?Dům je ve fázi hrubé uzavřené stavby,tzn je potřeba udělat podlahové topení,podlahy,obklady,fasádu atd.Jedná se o užitnou plochu 230 m2.Kdyby někdo o někom věděl,budu vděčnej za každý kontakt.

Díky,Jirka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

máme postavenou hrubou,uzavřenou stavbu rodinného domu a nemůžeme splašit firmu na dostavbu,tak mě napadlo se zeptat tady.Nevěděl by někdo o nějaké firmě nebo nezabývá se někdo tímto oborem?Dům je ve fázi hrubé uzavřené stavby,tzn je potřeba udělat podlahové topení,podlahy,obklady,fasádu atd.Jedná se o užitnou plochu 230 m2.Kdyby někdo o někom věděl,budu vděčnej za každý kontakt.

Díky,Jirka

kdyby si potreboval tak tata dela sadrokarton tak ze s tim by problem nebyl ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

máme postavenou hrubou,uzavřenou stavbu rodinného domu a nemůžeme splašit firmu na dostavbu,tak mě napadlo se zeptat tady.Nevěděl by někdo o nějaké firmě nebo nezabývá se někdo tímto oborem?Dům je ve fázi hrubé uzavřené stavby,tzn je potřeba udělat podlahové topení,podlahy,obklady,fasádu atd.Jedná se o užitnou plochu 230 m2.Kdyby někdo o někom věděl,budu vděčnej za každý kontakt.

Díky,Jirka

kdyby si potreboval tak tata dela sadrokarton tak ze s tim by problem nebyl ;)

Bezvadný,díky,kdyžtak se na tebe určitě obrátím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo a odkud jsi?

Je to okres Praha-východ(2 km od Prahy)

Já Olomouc škoda píchl bych ti.

Škoda,každopádně díky moc

Jirko, prwsunu to do LAMPARNY, chodeji tam i z Fabia Clubu, treba se to podari... ;) ;)

Díky,původně jsem nevěděl,jestli to dát do Hospody nebo do Lampárny.

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...