Přejít na obsah

Nefunguje zamknutie URGENT :-(


DadAN

Doporučené příspěvky

Hello,

mam problem so svojou fobiu ked chcem zamknut auto dialkovym

normalne to zamknem aj cuplik je dole normalne jak keby bolo zamknute

ale vodicove dvere otvorim aspo zacne hukat alarm

neviete mi poradit cim by to mohlo byt?????

to mam najazdene nejakych 23000 a uz odisiel central alebo co

kvalita, ktora sa fakt oplati...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hello,

mam problem so svojou fobiu ked chcem zamknut auto dialkovym

normalne to zamknem aj cuplik je dole normalne jak keby bolo zamknute

ale vodicove dvere otvorim aspo zacne hukat alarm

neviete mi poradit cim by to mohlo byt?????

to mam najazdene nejakych 23000 a uz odisiel central alebo co

kvalita, ktora sa fakt oplati...

Podla mňa je CZ v pohode pravdepodobne je niečo zo zamkom asi tiahlo vypadlo.Budeš musieť dať dolu tapec dverí a pozrieť kde je chyba.

Ak to máš ešte v záruke tak neváhaj a reklamuj v servise nech sa starajú! :palec2:;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podla mňa je CZ v pohode pravdepodobne je niečo zo zamkom asi tiahlo vypadlo.Budeš musieť dať dolu tapec dverí a pozrieť kde je chyba.

Ak to máš ešte v záruke tak neváhaj a reklamuj v servise nech sa starajú! :palec2:;)

nj ak mi to do rana neukradnu niet o com...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A když zamkneš přímo zatlačením toho čudlu uvnitř, tak jdou otevřít? A ten čudl má odpor. Jiné táhlo už tam není. To by byl vadnej zámek. Pokud máš teda origo centrál.

ten cudlik sa vysunie maximalne 0,5 cm ked ho zatlacim alebo dam zamknut dialkovym da sa dole ale je stale odomknute, inak sa s cudlikom neda

rucne skoro vobec hybat, ked strcim kluc do dveri otacam do prava do lava a nic sa nedeje je to smejd

central aj alarm je origos.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych to viděl na vadnej zámek. V každým případě musí ven a prohlídnout. Jestli je ještě záruka, tak šupem do servisu. Jinak nový centrálový zámek stojí kolem 4000kč. :(

mno momentalne mi to v servise zaslepili a objednali novy zamok takze ked mi niekde odide teraz dialkac som v prdeli....

je fakt ze do tych dveri som schytal od tatrovky takze je mozne ze jak to opravovali nieco tam domrdali

nie som si isty ale uzamykanie klucom nefungovali tusim ani pred tym...

hold opat zaujmava zhoda nahod

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Já bych to viděl na vadnej zámek. V každým případě musí ven a prohlídnout. Jestli je ještě záruka, tak šupem do servisu. Jinak nový centrálový zámek stojí kolem 4000kč. :(

mno momentalne mi to v servise zaslepili a objednali novy zamok takze ked mi niekde odide teraz dialkac som v prdeli....

je fakt ze do tych dveri som schytal od tatrovky takze je mozne ze jak to opravovali nieco tam domrdali

nie som si isty ale uzamykanie klucom nefungovali tusim ani pred tym...

hold opat zaujmava zhoda nahod

Taky mám zaslepené zámky na dveřích, ale jde to otevřít přes zámek v kufru. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...