Přejít na obsah

Slepé xenony


Janina

Doporučené příspěvky

Ahoj, neví někdo jestli se dají sehnat jen paraboly do xenonů. Kamarádovi začli hůř svítit. Teď se to snažíme nějak opravit, že bysme si je kdyžtak vzali. Už je vyčistil, ale to stříbrný je celé popraskané. Myslíte, že by to šlo nějak opravit nebo koupit? Poraďte prosím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale na xenone podla mna svieti svetlo cez sosovku priamo dopredu a nerozlieva sa po reflektore, nie?

ved keby bol dolezity tak co potom mazda 323? alebo punto starsie....

ak mas sosovkove svetla tak podla mna to okolo sosovky na stretavacke je tam iba koli zachovaniu tvaru reflektora. cim inym by to vyplnili? tak odrazova plocha ma podla mna realne opodstatnenie pri klasickych ziarovkach ktore dopredu nesvietia.

Editováno: , autor: cartmanko
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tiež som si myslel,že za šošovkou reflektor nieje.Na po faceliftových octávkach sú šošovkové hmlovky a tam sa dáva žiarovka,tuším H3,zo zadu.Keď ju kámoš menil,nevidel som tam žiaden priestor na parabolu.Ale teraz fakt neviem.Možno je tam nejaká celkom malá.Aby to nasmerovalo svetlo presne na šošovku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to neviem, vychadzam iba z chromovych krytov na mobil a chromovanie diskov a kluciek plastovych. neviem ako je to teplote odolne ale je to leskle....

za pokus by to stalo nie?

ZA REKLAMU DOSTANEM BAN?

http://www.dettuning.sk/chrom/html/galeria.html

http://www.tuningklub.sk/forum_r.php?ffid=...e=1&rpage=3

Editováno: , autor: cartmanko
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, mas ten samy problem co jsem resil pred mesicem.Taky me xeny pomalu zacly hovno svitit, po rozebrani jsem zjistil ze parabovala je opalena.Ceka Vas to vsechny!!!JA to vyresil tim, ze jsem origo cocky s parabolou vyhodil a namisto nich jsem tam prizpusobil parabolu s cockou z OII.Jinak mas jeste reseni, nechat nekde tu parabolu na chromovat, jinak s tim nehnes.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...