Přejít na obsah

Slepé xenony


Janina

Doporučené příspěvky

Hele, mas ten samy problem co jsem resil pred mesicem.Taky me xeny pomalu zacly hovno svitit, po rozebrani jsem zjistil ze parabovala je opalena.Ceka Vas to vsechny!!!JA to vyresil tim, ze jsem origo cocky s parabolou vyhodil a namisto nich jsem tam prizpusobil parabolu s cockou z OII.Jinak mas jeste reseni, nechat nekde tu parabolu na chromovat, jinak s tim nehnes.

a po jaké době jsi to řešil?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, mas ten samy problem co jsem resil pred mesicem.Taky me xeny pomalu zacly hovno svitit, po rozebrani jsem zjistil ze parabovala je opalena.Ceka Vas to vsechny!!!JA to vyresil tim, ze jsem origo cocky s parabolou vyhodil a namisto nich jsem tam prizpusobil parabolu s cockou z OII.Jinak mas jeste reseni, nechat nekde tu parabolu na chromovat, jinak s tim nehnes.

a po jaké době jsi to řešil?

Po 3 letech a 180tis km=)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No super stranka, aspon vieme kam treba isť:-) (trochu ďaleko:-))

Inak to robia presne ako v Helle s tým naparovaním hliníka :D

OT: JaKr ako vyzerala ta tvoja vybojka? ja som na svojich našiel toto čo ma znepokojuje a neviem či je to vplyvom paravoly odchadzajucej alebo čoho...viď foto

post-3171-1189361846_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No super stranka, aspon vieme kam treba isť:-) (trochu ďaleko:-))

Inak to robia presne ako v Helle s tým naparovaním hliníka :D

OT: JaKr ako vyzerala ta tvoja vybojka? ja som na svojich našiel toto čo ma znepokojuje a neviem či je to vplyvom paravoly odchadzajucej alebo čoho...viď foto

to myslíš to žluté - tu čárku? u mé vadné ta čárka byla taky, ale už naskrz - vylezlá z vnitřní baňky do skleněné trubičky a celá vnitřní baňka byla začerněná.

Tady mám foto:

http://forum.skodahome.cz/index.php?showto...2529&st=100

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasne foto som videl len som zabudol... no už tam mam 8000K

No super stranka, aspon vieme kam treba isť:-) (trochu ďaleko:-))

Inak to robia presne ako v Helle s tým naparovaním hliníka :D

OT: JaKr ako vyzerala ta tvoja vybojka? ja som na svojich našiel toto čo ma znepokojuje a neviem či je to vplyvom paravoly odchadzajucej alebo čoho...viď foto

to myslíš to žluté - tu čárku? u mé vadné ta čárka byla taky, ale už naskrz - vylezlá z vnitřní baňky do skleněné trubičky a celá vnitřní baňka byla začerněná.

Tady mám foto:

http://forum.skodahome.cz/index.php?showto...2529&st=100

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pri štarte niekolko kv jednosmerných a pri prevádzke cca 80 až 85V striedavých takže to ťažko odmeráš pretože f je tam 400Hz a bez výbojky štartér nenaštartuje

tak chalani to by som si nevsimol. a mam to skontrolovat?

mne sa zda, ze kazde svetlo mi svieti inak. kolko ide do vybojky V?

ci by som neodmeral ci mi ide dovnutra to iste.

No máš to ako ja a asi si nesvietil stále či? inak dnes som si na skle pred šošovkou všimol jemný povlak...:-(

no už sa riešia BiXenony z Porsche hehe, snád to vyde, ale skor nie :-(

Po 3 letech a 180tis km=)))

to je dost málo, sakra mám na nich asi tak půlku, to mě docela zklamalo, stejně jako životnost výbojky

4 roky a 60tis (to asi bude ono, co? :) ) a pohoda

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak BiXenon by bol super. Co sa tyka toho "zamliecnenia" banky vybojky si myslim, ze je to normalny proces "vypalenia" sa vybojky. Moje povodne vybojky su po pol roku obidve "mliecne" v banke a svietili dobre. Ine je ak je ta banka cela modrocierna az cierna. To si myslim ze uz svedci o tom, ze vybojka zacina vypovedat sluzbu.

Takze asi tot moj nazor. ;)

pri štarte niekolko kv jednosmerných a pri prevádzke cca 80 až 85V striedavých takže to ťažko odmeráš pretože f je tam 400Hz a bez výbojky štartér nenaštartuje
tak chalani to by som si nevsimol. a mam to skontrolovat?

mne sa zda, ze kazde svetlo mi svieti inak. kolko ide do vybojky V?

ci by som neodmeral ci mi ide dovnutra to iste.

No máš to ako ja a asi si nesvietil stále či? inak dnes som si na skle pred šošovkou všimol jemný povlak...:-(

no už sa riešia BiXenony z Porsche hehe, snád to vyde, ale skor nie :-(

Po 3 letech a 180tis km=)))

to je dost málo, sakra mám na nich asi tak půlku, to mě docela zklamalo, stejně jako životnost výbojky

4 roky a 60tis (to asi bude ono, co? :) ) a pohoda

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

právě že svítím stále

No máš to ako ja a asi si nesvietil stále či? inak dnes som si na skle pred šošovkou všimol jemný povlak...:-(

no už sa riešia BiXenony z Porsche hehe, snád to vyde, ale skor nie :-(

4 roky a 60tis (to asi bude ono, co? :) ) a pohoda

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale ono je zas možné že to bola nejaká blbá séria resp jedny z tých novších a možno aj tam sa šetrilo a preto sa to deje..:-(

hovoril som s chlapikom z laboru a ta technologia vyroby parabol na fabi a napr na touarega je doosť odlišná takže rozdiel tam je.

Možno že aj preto že parabola z tou je z nejakej zliatiny a fabi ma plastovú.

Už nech mám tie poršátka :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...