Přejít na obsah

Cvrček v palubce


Alibaba I

Doporučené příspěvky

Panstvo, v palubce se mi před časem uhnízdil cvrček a po pár minutách spuštění klimatizace to rozjede a není k zastavení.

Takže něco s ventilátorem ? Ložisko...málo maziva ?

Měl jste někdo podobný problém ? Jak na něj....stačí mi k ruce kniha "Jak na to " ?- kterou bych si mohl půjčit.

Alespoň drobné pošťouchnutí by stačilo......díkes.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panstvo, v palubce se mi před časem uhnízdil cvrček a po pár minutách spuštění klimatizace to rozjede a není k zastavení.

Takže něco s ventilátorem ? Ložisko...málo maziva ?

Měl jste někdo podobný problém ? Jak na něj....stačí mi k ruce kniha "Jak na to " ?- kterou bych si mohl půjčit.

Alespoň drobné pošťouchnutí by stačilo......díkes.

No zalezi jak velkej ten cvrcek je. Malinkej ventilatorek je i v Climatroniku, na leve strane mezi tlacitkama je mrizka a za ni je vetracek ktery zene vzduch pres cidlo. Obcas dela neplechu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No zalezi jak velkej ten cvrcek je. Malinkej ventilatorek je i v Climatroniku, na leve strane mezi tlacitkama je mrizka a za ni je vetracek ktery zene vzduch pres cidlo. Obcas dela neplechu.

Ano, mám Climatronic a zvukově je to spíš tenké pisklavé, takže by to mohl být on (i když to lokalizuju jakoby zevnitř palubky. A teď jak na něj ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No zalezi jak velkej ten cvrcek je. Malinkej ventilatorek je i v Climatroniku, na leve strane mezi tlacitkama je mrizka a za ni je vetracek ktery zene vzduch pres cidlo. Obcas dela neplechu.

Ano, mám Climatronic a zvukově je to spíš tenké pisklavé, takže by to mohl být on (i když to lokalizuju jakoby zevnitř palubky. A teď jak na něj ?

Jo tak to ti nereknu, bude to chtit sundat ramecek kolem radia a climatroniku a pak vyndat jednotku climatroniku. Je to popsany v DP..urcite poradi nekdo kdo uz to delal...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vypadá to spíše na vychlastané kartáčky rotoru hlavního ventilátoru.

Mám podobnej problém, chystám se na to to nějak rozebrat a vokouknout.

...Jé, až budeš mít okouknuto a pořešeno, budu vděčný za poreferování. Já se notoricky bojím lézt do něčeho co vypadá tak pěkně a netknutě... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vypadá to spíše na vychlastané kartáčky rotoru hlavního ventilátoru.

Mám podobnej problém, chystám se na to to nějak rozebrat a vokouknout.

...Jé, až budeš mít okouknuto a pořešeno, budu vděčný za poreferování. Já se notoricky bojím lézt do něčeho co vypadá tak pěkně a netknutě... :)

Ventilátor jsem měl celej venku a docela slušně i rozebranej, promazal jsem co jsem mohl a když je chladno, tak ze začátku pořád skřípe. Nechci zimu, přes léto byl klid a tichoučko, za chvíly mi to zase začne, asi to ještě zkusím jednou rozebrat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...