Přejít na obsah

Střešní nosič OII Liftback


Béďa01

Doporučené příspěvky

Dneska jsem se byl zeptat na thule nsice a je fakt ze by se v pripade vymeny auta dali pouzit i na jiny, pripadne vymenit jen ty drzaky.... ale stojej ty zakladni taky ranec 4000,- to je prast jak uhod, kuci neche nekdo prodat origo nosice za levneji, koupiiiim :)

Kdyz chces usetrit,kup Neumanna

Editováno: , autor: ITT
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

koupil bych si origo, thulle je taky dost drahej a hlavně ty origo už ted maj vychytaný. ja si koupil ten z první serie a ten mi promáčk v místě styku s karoseriis třechu, tak to vyreklamovali, zpravili, dali mi novej a pohoda. a bylo tam jedno auto s uplne tim samým problemem, co jsem měl ja

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...

Zdarek ... cim natierate miesto pred montazou nosica, kde prichadza guma nosica do styku so strechou ? V navode k origo je doporuceny niejaky speci pripravok. Da sa pouzit aj nieco ine ? Pytam sa preto, lebo som len tak tak ocistil to miesto na streche po demontazi nosica. dik :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...

Zdravím pánové, chlapi,

teď zrovna taky zvažuji koupi střešního nosiče, mám v plánu kupovat HAKR, nemáte náhodou někdo zkušenosti? Taky jsem se dozvěděl, že přímo od Hakra je možné na OII použít střešní nosič na Superba, tak nevím co je na tom pravdy, prý by snad měl být dokonce kvalitnější.

Každopádně uvítám zkušenosti s Hakrem na OII.

Dík, s pozdravem vevodap

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

HAKR je šílenost. Já je nesnáším už od dob felicie, co jsem od nich měl, bylo příšerný.

Levný to je fakt a tím to tak končí....

Instalace se rovná mentální onanii... hrůza...

Jako já bych nic jinýho než originál nechtěl....... Když máte opici, musíte mít na banány...... (ještě Thule, stejně to dělají pro Škodovku oni, proto skoro stejná cena)

To je tak můj názor

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tak,

nakonec jsem koupil už ve čtvrtek, Hakr za slušnou cenu. Tak jak chlapi píšete, seštelovat to bylo za trest. Jel jsem podle obrázkovýho návodu. Až nakonec jsem pochopil, že v krabici vložený centimetr byla PAST. Na obrázku je naznačeno kde měřit a v dalším papíře kolik. Až na to, že míry neidpovídají vzdálenostem dle obrázku, ale uvedených 80 mm vředu a 100 mm vzadu, od konce tyče po úchyt se musí brát dle rysek vyznačených na tyčích. Já na to došel postupným povolováním, posouváním, dotahováním .......................

Jen se zeptám, mají originální nosiče na uchycení v bodech do karoserie šrouby? Vzhledem k tomu, že v karoserii je závit bych to předpokládal, na obrázcích na netu jsem neviděl žádný detail. Každopádně Hakr má pouze trny (bez závitu), a ještě jedna věc, docela mě překvapila síla, kterou doporučijí dotahovat, přiznám se, že bych dotahoval méně, než je přiloženým "momentovým" klíčem.

Nakonec se však vše povedlo, takže vlastně spokojenost.

Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Teď to řešil kamoš. Zjistil, že na COMBI je bez prolisů a bez dír. Nechápu proč to nedělaj na všech stejně. Jasně, COMBI i vypadá líp s hagusama, ale.................

 

Každopádně, nemáte někdo info, proč jsou ty dírky se závitem? Zatím jsem si nevšiml, že by nějaký nosič měl šrouby, vždy vidím jen trny, komolé kužely......???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jak to vyřešil kámoš? Jako já jsem si už našel firmu od které si to půjčím a nechám namontovat, ale říká mi, že nad rámem dveří jsou nějaké díry? Absolutně nemám ponětí o čem mluvil :D Jako mně se zdá, že žádné díry ani nic podobného tam nemám...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

Ahoj, chtěl bych se zeptat jaký máte názor na origo nosiče na octavii 2 (sedan) po FL ?? Na octavii 1 jsem používal origo a byl jsem naprosto spokojen a taky se chci zeptat jestli někdo nemáte foto jak je to tam upevněný nechci poškodit auto. Díky za rady  :)

Editováno: , autor: Dolama
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kúp si Thule a máš po probléme!

Ja som teraz menil za Thule s tyčami Wingbar + nosič na bike Thule Proride 591 a max.spokojnosť - žiadne hučanie, či pískanie, aj keď nad 130 sa niečo sem-tam ozvalo.

A tuším, že aj tie origo nosiče robí pre Škodu Thule, tak že ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...