Přejít na obsah

Stahovani oken + alarm meta po vymene baterie


xxx.79

Doporučené příspěvky

Zdravim,

projel jsem cele forum a nikde jsem nenasel cim bych mohl vyresit svuj problem resp. uz nevim jak.

Dnes rano mi odesla do vecnych lovist baterka takze odpoledne po navratu z prace nastartovani za pomoci startovacich kabelu a trada pro new baterku.

Vymena probehla v pohode stara Bosch vymenena za Vartu 56Ah za 1600,-

Problem nastal po prijedu dom.

Mel jsem pootevrene okno u ridice (uz pred vymenou bater.) tak jsem ho chtel zavrit a nic zkousim stahnout a nic zkousim stahnout jakekoliv okno a nic tak si rikam vyzkousim alarm.

Tak vypakovavam mladou z auta zaviram vsechna dvere a mackam DO a auti nejde zamknout a okno se nedovre, jen smerovky blikaji.

Hmmm fajn mlada uz zacina byt nervozni proc to nejde co stim je oprav to jak se to stalo atd.. proste nerv

Koukam na pojistky ty jsou OK.

Pojistky na baterce take OK.

Vypinam alarm, zapinam alarm a zkousim hned po stisku DO otocit klicem v zapalovani bez vysledku.

Tak jsem zamknuti prozatim vyresil vypnutim alarmu a zamceni auta klicem to funguje ->central OK a pri pridrzeni zamceni se mi i dotahlo okno takze me podezreni je na alarm.

Nevi nekdo co stim??

Octa 1.6/55kw sedan GLX r.v. 97

Alarm Meta system - bohuzel nevim typ - bylo dodelavane od prvniho maj. - DO je ta krabicka s jednim cudlem

Stahovani oken-nejde (jen pres klicek)

Alarm nezamyka ani nedotahuje okna

Central pres klic OK

Vnitrni stropni osvetleni nejde ani v jedne poloze

Pojistky OK

Pls poradte co stim. :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak problem vyresen byl to blbej alarm Meta.

Zapnul jsem ho odpojil baterku vypnul alarm zapojil baterku a hle okna a vnitrni osvetleni ready.

Pak jsem tesnul alarm a uz je taky ready jen nezatahuje okna az do konce jen kousek grrrr, to nevim jak nastavit.

Po výměně baterky je někdy potřeba ten alarm resetovat. Zpaměti si nepamatuji jak se to dělá, ale vím že se u toho musí řj jednotka odpojit..... Radil mi to technik z CA Systems, což je dovozce Meta. Ten mail už asi nenajdu, ale aspoň případně víš, na koho se obrátit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...