Přejít na obsah

Krádeže světel z Fabie


Janina

Doporučené příspěvky

Dočetla jsem se tu, že se hodně kradou xenony z OII, jak je na tom Fabie? Protože kromě xenonů bych možná uvažovala i o Angel Eyes. Ale aby tam nebyly týden :kuk: Stalo se to tu někomu?

Vymontovat světla ve Fabii není zdalaka tak jednoduché jako u O II - poslední šroub je pod nárazníkem. I když se to oblafnout dá, pochybuji, že by se tím někdo zabýval

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dočetla jsem se tu, že se hodně kradou xenony z OII, jak je na tom Fabie? Protože kromě xenonů bych možná uvažovala i o Angel Eyes. Ale aby tam nebyly týden :kuk: Stalo se to tu někomu?

Vymontovat světla ve Fabii není zdalaka tak jednoduché jako u O II - poslední šroub je pod nárazníkem. I když se to oblafnout dá, pochybuji, že by se tím někdo zabýval

čoveče, jde to dost rychle, myslím že ten šroub nikoho nezastaví, spíš bych šel cestou zabránit otevření kapoty změnou a zakrytováním vedení lanovodu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dočetla jsem se tu, že se hodně kradou xenony z OII, jak je na tom Fabie? Protože kromě xenonů bych možná uvažovala i o Angel Eyes. Ale aby tam nebyly týden :kuk: Stalo se to tu někomu?

Vymontovat světla ve Fabii není zdalaka tak jednoduché jako u O II - poslední šroub je pod nárazníkem. I když se to oblafnout dá, pochybuji, že by se tím někdo zabýval

čoveče, jde to dost rychle, myslím že ten šroub nikoho nezastaví, spíš bych šel cestou zabránit otevření kapoty změnou a zakrytováním vedení lanovodu

Myslím, že řešení je jinde:

a ) xenony a další jiná lepší nadstandardní výbava je možná pouze tehdy, když máte dobře uzamykatelnou

garáž s inteligentním hlídáním (čidla pohybu, kamerový systém 24 hod denně)

b ) když auto stojí na ulici, pak základem je ona základní výbava (bez debat).

Když máte základ, zloděje to prostě nevábí a vyhlédnou si jinou oběť.

Na Policii nespoléhejte, ta tyto věci nehledá, nemá ani čas, ani prostředky ani lidské síly.

Takže cesta vede tudy, bohužel, je to smutné ale je to tak.

Já sám to tak mám (základní výbava, nic extra) a výhody vidím ob týden.

Tuhle někomu na sídlišti vezmou kola, tudle rádio, tuhle zase ty xenony.

Já jsu v pohodě. Není v autí nic, co by bylo cenné.

(tedy kromě auta celého lol

(na konci roku se stěhuji blízko Žďárské letky :) tam budu mít i garáž

společně s tím plánuji i nové nabušené autí... :palec2:

Editováno: , autor: Petr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dočetla jsem se tu, že se hodně kradou xenony z OII, jak je na tom Fabie? Protože kromě xenonů bych možná uvažovala i o Angel Eyes. Ale aby tam nebyly týden :kuk: Stalo se to tu někomu?

Vymontovat světla ve Fabii není zdalaka tak jednoduché jako u O II - poslední šroub je pod nárazníkem. I když se to oblafnout dá, pochybuji, že by se tím někdo zabýval

čoveče, jde to dost rychle, myslím že ten šroub nikoho nezastaví, spíš bych šel cestou zabránit otevření kapoty změnou a zakrytováním vedení lanovodu

hmm a kromě xenonů ti ještě ohnou kapotu :D . Neříkám, že to nejde, ale není to tak primitivní jako u OII, tam je to opravdu záležitost vteřin. Jinak se krade samozřejmě vše. Nadávno u nás jednomu autu někdo odnesl dveře spolujezdce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dočetla jsem se tu, že se hodně kradou xenony z OII, jak je na tom Fabie? Protože kromě xenonů bych možná uvažovala i o Angel Eyes. Ale aby tam nebyly týden :kuk: Stalo se to tu někomu?

Vymontovat světla ve Fabii není zdalaka tak jednoduché jako u O II - poslední šroub je pod nárazníkem. I když se to oblafnout dá, pochybuji, že by se tím někdo zabýval

čoveče, jde to dost rychle, myslím že ten šroub nikoho nezastaví, spíš bych šel cestou zabránit otevření kapoty změnou a zakrytováním vedení lanovodu

Myslím, že řešení je jinde:

a ) xenony a další jiná lepší nadstandardní výbava je možná pouze tehdy, když máte dobře uzamykatelnou

garáž s inteligentním hlídáním (čidla pohybu, kamerový systém 24 hod denně)

b ) když auto stojí na ulici, pak základem je ona základní výbava (bez debat).

Když máte základ, zloděje to prostě nevábí a vyhlédnou si jinou oběť.

Na Policii nespoléhejte, ta tyto věci nehledá, nemá ani čas, ani prostředky ani lidské síly.

Takže cesta vede tudy, bohužel, je to smutné ale je to tak.

Já sám to tak mám (základní výbava, nic extra) a výhody vidím ob týden.

Tuhle někomu na sídlišti vezmou kola, tudle rádio, tuhle zase ty xenony.

Já jsu v pohodě. Není v autí nic, co by bylo cenné.

(tedy kromě auta celého lol

(na konci roku se stěhuji blízko Žďárské letky :) tam budu mít i garáž

společně s tím plánuji i nové nabušené autí... :palec2:

Petře, tohle je extrém, to pak to auto ani z garáže nevyndavat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak je to na OII? nikdy sem to nestudoval ale z fabie vyndam svetla oboje tak cca 3 minuty, horni torxy a zadni torx se sroubovackou tak minutka a ten v strede od proxonu ockovym racno klickem je asi pul minutky.

nekdy je nejvetsi problem konektor svetel. mnenil sem si svetla uz tisickrat tak sem profik....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak je to na OII? nikdy sem to nestudoval ale z fabie vyndam svetla oboje tak cca 3 minuty, horni torxy a zadni torx se sroubovackou tak minutka a ten v strede od proxonu ockovym racno klickem je asi pul minutky.

nekdy je nejvetsi problem konektor svetel. mnenil sem si svetla uz tisickrat tak sem profik....

světlo drží jen takový plastový bazmek. V OII sekci je o tom několik vláken

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...