Přejít na obsah

o1 66kw rv2000 blika imo


rtrt

Doporučené příspěvky

spíš vedení (kontakty) mezi spínačkou (čtetcí cívkou) a budíky

Spíš si myslím, že to je způsobeno dalšími klíči v klíčence, že jen ruší imobilizér, taky mi to někdy dělá. A je to napsáno i v knize jak na to, že to může způsobovat množství klíču ve svazku. Takže stačí jen vytáhnout klíč, protřepat klíčenkou a klíč znovu dát do spínačky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kup si jen dratek od spinacky k budikum cca200kc ve skode,ja ho kupoval a ok

uuhuu, moh bys to sim trochu vysvetlit, proc zrovna tohle??? taky mi to obcas blucka..je to zavada oktavii kabylek od spinacky k budikum?? mam 1.8 20V r.v. 98

jo,casta zavada,hodne lidi mysli,ze to dala civecka u spinacky,ale je to v tom vedeni k ni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě to občas dělá taky musím vždy vytáhnout klíč a dát ho tam znovu. Ale nijak to neřeším zatím to nevadí už to mám asi rok.

jj, jen obcas, taky mi to moc nevadi, ale mam strach aby se najednou nestalo to ze to nepujde vubec a ja nezustal nekde viset...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...