Přejít na obsah

boční lišty na dveřích


misapietro

Doporučené příspěvky

Mne sa minulý rok na jednej strane, koniec lišty odlepil, ešte som aj zavadil o ňu prednými dverami a úplne som juj vyhol. Vypadalo to fakt zle, mal som riadne nervy. Na to som sa nahneval, na karopsériu a aj lištu som naniesol tenkú vrstvo chemoprénu. Počkal som kým to trocha uschne, auto som zaparkoval vedľa steny a medzi stenu a lištu som zaprel drevený kolík, aby pritláčal lištu o karosériu, resp. tú ohnutú časť. Odvtedy mi super drží. /klop,klop,klop/.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Zdravím. Sundával jsem boční lišty z octavie kombi , ale nemůžu ze dveří dostat to lepidlo.Vypadá to jako by to nebylo původní, ale někdo si to lepil sám nějakým lepidlem, vypadá to jako sekunďák. Jestli jste se s tím někdo setkal a víte jak na to tak prosím dejte vědět. Třeba existuje nějaký přípravek.Zkoušel jsem aceton, ale moc to nejde.Zůstavají tam takové strupy po tom lepidle. Díky moc za radu.

octavia kombi TDI 81kw :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bez poškození laku to asi nepůjde. Ono by to šlo /ředidlem a drolit to dolů/ ale já dělal 10 cm hodinu takže jestli chceš lišty dokola tak si vem týden dovolené.

Jsou na to i plast kartáče (v lakovnách) ale lak zmatní a jde špatně přeleštit. Zkus zajít do lakovny co ti na to řeknou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...