Přejít na obsah

boční lišty na dveřích


misapietro

Doporučené příspěvky

Chtel bych se zeptat jestli se dfaji koupit cerne ochrane listy na bocni dvere,na jedne strane mi jedna chybi a kamarad co dela ve skodovce,tak mi rikal ze se da koupit jen cela sada. Nevite kde by se dala sehnat jen jedna?

tak kamarad co dela ve skodovce malinko keca ;) listy se prodavaji jak samostatne tak jako sada...jen s tim rozdilem ze kdyz je kupujes jednotlive tak jsou drazsi ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtel bych se zeptat jestli se dfaji koupit cerne ochrane listy na bocni dvere,na jedne strane mi jedna chybi a kamarad co dela ve skodovce,tak mi rikal ze se da koupit jen cela sada. Nevite kde by se dala sehnat jen jedna?

Nebo se muzes podivat po vrakovistich, ale asi to nebude uplne ono

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano na combi sou stejný jako na sedana,lepší sou ale orig. :)

V čem jsou jiné origo? Já uvažuji o tom, že bych dal lišty do laku a u té příležitosti bych chtěl dát ty uzké protože vypadají lépe a taky při sundavání ty staré možná nepřežijou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano na combi sou stejný jako na sedana,lepší sou ale orig. :)

V čem jsou jiné origo? Já uvažuji o tom, že bych dal lišty do laku a u té příležitosti bych chtěl dát ty uzké protože vypadají lépe a taky při sundavání ty staré možná nepřežijou.

Ty originální sou si myslím stálejší a z jinýho materiálu,ty cos našel tak sem někde taky viděl a byly nalepaný dost křivě,myslím jako zvlněně. Takže sou asi dost ohebný a to lepení je dost složitý.V ruce sem je ale neměl.Ty orig sou pevný a stačí je při lepení držet ve dvou místech tak ve třetině vzdálenosti od kraje a je to OK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja bych tak max moznost ti je nechat nachromovat

jo,díky,kolik by to koštovalo?ty z VW byly stříbrný s chromovaným středem.To tedy kdybych je pořizoval tak abych neparkoval u obchodáku apod.ale někde daleko od lidí nedávno mi jeden hnup jebnul do dveří že je v plastu rýha jak svina(prej já nerad)šulín!No snad bych do toho šel podle ceny.zatím děkuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen malé varování pro ty co přemýšlí o chromované liště. Kamarád si asi před pěti lety zakoupil nalepovací chromovou lištu. Nebyl to kov, ale nějaká samolepící pryž, která měla na povrchu imitaci chromu. Koupil to v klubku stočenym po vzoru vinné klobásy :D . Po nalepení na jeho Felicii to vypadalo nádherně. Dal si s tím práci a bylo to opravdu na té tmavě modrá filcce moc hezké. Jenže rok na to měly ty lišty v létě už místo čistě chromového efektu efekt mléčně chromový a před zimou už byly až na pár kousků bílé. Nevím co to bylo za výrobce a kde to tenkrát koupil. Jen jsem napsal zkušenost, aby se taky někdo třeba nenapálil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo,jasné ale pokud to něčím čistil jako můj kolega chromovaný plast s logem škoda to vzal silichromem tak to byla jeho chyba to zbělá hned,plastový chrom jen vyleštit ubrouskem z papíru a jen navoskovat víc nic!ale nevím co tam bylo nechci se dohadovat,já podle ceny to nechám asi pochromovat ale bojím se úrazů na parkovišti,vždycky to čeho si nejvíce cením to nějakej kok.... zničí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 4 měsíce později...
Dneska tak du po meste z prace a proti me jede krasnej bilej Passat kterej ma listy na dverich a obou naraznicich chromove.Mate to taky nekdo na Octe ? Kde se to da sehnat, na kolik to cenove vyjde atd.Diky za prispevky.

Zatím jsem to na Octě neviděl, ale Milotec připravuje nerez překrytí bočních lišt. Zatím je to v přípravě, ale nemělo by to dlouho trvat než to vyleze. Akorát v těch náraznících to bude asi problém...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...