Přejít na obsah

Nefunkční elektrika ve dveřích


krtek1966

Doporučené příspěvky

Prosím o pomoc - :help: mám oct combi I,rok výroby 08/2001,tdi 66kW elegance .Nedávno mi přestala chodit elektrika v levých zadních dveřích.DO zamknu i odemknu celé auto kromě LZ dveří,od řidiče mi nejde na LZ dveřích ovládat stahovačka a ani z těch dveří to místně nechodí.Takže celé dveře jsou mimo provoz.Rozdělal jsem je a zjistil jenom prasklý držák(jezdec) na stahovačce.Ten se pokusím vyměnit.Byl jsem s tím v irig. servisu a tam mi řekli,že oprava bude stát cca 10.000,- Kč,že je to vadný motorek.Pro jistotu jsem se stavil u dvou soukromníků a taen jeden řekl to samé a druhý aspoň přiznal,že neví co s tím.Náhodo ujsem zjistil ,že okénko začne makat ovladačem na těch dveřích ,(od řidiče ne),pokud mám sundaný kryt dveří-pokud ho namontuju zpátky,tak nechodí opět nic.Tak jsem prošel zásuvku ve dveřích a kabely ,jestli to někde není zlomený,prošoupaný atd.Nic jsem neobjevil.Na základě rad odborníků jsem si sehnal pohon stahovačky s mozečkem a vyměnil ho.Jaké mne čekalo překvapení. :feve::feve: Stahovačka začala fungovat ,ale úplně mi zblbla ostatní okna,ta si začal dělat co chtěla.Zastavovala se v různých pozicí ,nechtěla dojíždět do krajních poloh,at.Centrál. zamykání LZ dveří se stejně ani nehnulo a tak jsem ten motorek zase vyhodil(r.výroby 2000 - asi jiná generace,ale nápisy na starém motorku jsou nečitelné).Už jsem to zkoušel opravit sám,byl jsem ve dvou aut. servisech a u třech soukromníků a buďto ctěli za cca 8-10.000Kč vymněnit řj stahovačky u LZ dveřích - což nepomohlo,a nebo si s tím nevěděli rady.Potřeboval bych nějakého šikulu ,který mi buĎto poradí nebo to opraví za rozumnou cenu a nebude ze mne dělat masťáka,který mu postupně bude platit za nové náhradní díly a práci než se mu povede na to přijít . Díky za nápady a rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...