Jump to content

Proč mi chcípe auto?


Tezmen
 Share

Recommended Posts

Zdravím. Zkoušel jsem to tu prohledat, ale buď jsem našel něco skoro podobnýho nebo nic. Mám problém s autem, v sobotu jsem se vracel od známých a auto jelo jako z praku, sice pršelo ale v pohodě. Najednou mi ale auto cuklo a začalo mi pípat a blikat mazání, natož auto chcíplo a nešlo natočit ani klíčem ani přes rychlost. Setrvačností jsem dojel na benzínku a zastavil.Oleje bylo dost, ale auto nešlo natočit, asi po 4 pokusu nastartovat to chytlo a jel jsem dál, tohle se mi opakovalo ještě asi 3 krát za cestu domů. Docela adrenalin když někdo jede a neví kdy to zase chcípne. V ničem jsem se nehrabal a vag mi dneska taky neukázal žádnou závadu. Co to může dělat? Díky za rady.

Link to comment
Share on other sites

Ahoj jak poznám když vyměním to relé, že to bude už ok?

Jinak mam u Bolky jednoho znameho mechose a je to fakt machr na elektriku.Bydli nekde Dlouha Voda nebo Dobra Voda tam nekde kousek od sjezdu z dalnice pred Mnichovo Hradistem.Dam to tel.snad by to pomohl 774187870 rika si Serviceman

Link to comment
Share on other sites

Ahoj chlapi díky za rady a to tel číslo, zkusil jsem dát nové relé 109 a zatím to jezdí ještě to nechcíplo, tak asi to bylo tím. Jenom jsem si všimnul, že po výměně toho relé mi začal ukazovat pal.počítač docela vysokou spotřebu, ale teď to měřím přes nádrž kolik najedu, tak ještě uvidím(volnoběh i 8.9)jako by měl zpomalený reakce.Muže to mít nějakou spojitost?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...