Přejít na obsah

Fabia II Scout


George Couser

Doporučené příspěvky

Fabii II už nepomůže ani svědcená voda

naprostej souhlas... tohle ale spíš neni pomoc to je absolutní zesměšnění....

Trochu plastu navic to opravdu nezachrani :) Stejne jako mi prijde srandovni to oplastovani OII Scout nebo Rumstra, ale kdyz to lidi kupujou, proc to trochu nevytuzit :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fabia II combi Scout je nádherný auto, FII hatchback je hnus, ale ten scoutík se mi fakt líbí, sice ten interier bude jinej a ta zadní sedačka v kufru taky nebude, to dvojitý dno za speciální příplatek ale jinak je povedená. Ten volant je fakt úlet, ale jinak se mi interier líbí, plní strategii škodvky, zaujmout mladou generaci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fabia II combi Scout je nádherný auto, FII hatchback je hnus, ale ten scoutík se mi fakt líbí, sice ten interier bude jinej a ta zadní sedačka v kufru taky nebude, to dvojitý dno za speciální příplatek ale jinak je povedená. Ten volant je fakt úlet, ale jinak se mi interier líbí, plní strategii škodvky, zaujmout mladou generaci

No je fakt, ze tohle muze leckoho zaujmout, ja uz sem asi starej :) Jestlipak zaujmou taky cenou pod pul melounu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fabia II combi Scout je nádherný auto, FII hatchback je hnus, ale ten scoutík se mi fakt líbí, sice ten interier bude jinej a ta zadní sedačka v kufru taky nebude, to dvojitý dno za speciální příplatek ale jinak je povedená. Ten volant je fakt úlet, ale jinak se mi interier líbí, plní strategii škodvky, zaujmout mladou generaci

Volant je pekny, az na kryt airbagu, to je hrozne. Kdyby tam dali takovy jako OIIRS, to by bylo jine kafe. FII hatch je fakt hnus, kombi mne zatim neoslovilo, tudiz ani scout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...