Přejít na obsah

Fabia II Scout


George Couser

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
Chlapi a kdo tady říkal, že se bude vyrábět s tímhle interiérem? Je to studie, takže to znamená ještě dosti změn, ale vyrábět se bude.

V rámci šetření nákladů takhle ten intoš vypadat opravdu nebude. Copak je v Octavce Scoutu jinej než u normální?

tak trochu jinej je oproti sérii, musí se to odlišit ;) samozřejmě největší změnou je změna potahový látky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
Přidávám taky pár fotek přímo z Frankfurtu. Na fotkách je prozatím jen studie, ale Fabie II Combi bude ve Scout provedení již příští rok!!

Alu pekny, uz je to konecne 4x4 ? jinak je to o nicem jako roomster scout, jinak ten volant to snad nemyslej vazne ble

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

moj nazor...nevyzera zle..ale...mam jedno velke ale...v praxi je slovo SCOUT znamena...zvyseny podvozok, plastove narazniky ako ma O2Scout...a nie to co ma tato fabia...interier ten radsej ani nekomentujem..ako v nejakej deckej izbe..ten volant..trosku nedoladeny..nedokonceny..chcel by som ho vidiet ako multifuncny...neco mi na nom chyba....

jedine pozitivum su tie kolesa...a vedel by som si ich predstavit aj na o2...

len dufam ze tato studia sa posunula dalej..lebo toto auto by nebolo pouzitelne tam kde napriklad o2 :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

corrado: Nemaj žiaden strach - zvýšený podvozok bude, plastové nárazníky zostanú tieto (alebo myslíš, že O2 Scout ich má lepšie :D ?). Je to štúdia, takže interiér v tejto forme sa do výroby nedostane. Multifunkčný volant ale na isto nebude, je zbytočný - riešenie ďaľším ovládačom na rádio pod volantom je praktickejšie. Nehovoriac o tom, na čo by robili nový volant, keď táto multifunkčnosť je už poriešená...

Je naivné si myslieť, že auto v tejto kategórii bude rovnako "použiteľné", ako O2 Scout. Stačí si uvedomiť to, že F2 Scout bude stáť ani nie polovicu toho, čo stojí O2 Scout!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U nas je misto nakupu novych aut moda lestit stary OI, lepit na ne folie a cipovat. Cizina ma co se tyce levnych aut s 4x4 Pandu...

No nevim jestli je v cizine naka vyhra panda 4x4 urcite sou lepsi kandidati, jiank znam lidi co lesti i nove O1 Tour Combi ktery se dali sehnat nedavno za super love v pomeru cena/vykon vychazeli lepe jak prckove typu Roomster lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jiank znam lidi co lesti i nove O1 Tour Combi ktery se dali sehnat nedavno za super love v pomeru cena/vykon vychazeli lepe jak prckove typu Roomster lol

"super love" za ktery se dalY sehnat az tak super nebyly, nesir famy. aspon trochu snesitelna cena se da sehnat jenom na skladovy auta, navic s velmi chudou vybavou. chces vic jak 2 airbagy? smula. navic bych uplne nemluvil o nakych pomerech cena vykon, kdyz o R s mnohem vetsim vnitrnim prostorem (fakticky diky koncepcni zastaralosti touru dokonce i na sirku) a o 10,5cm delsim rozvorem hovoris jako o prckovi ;) ted prijde asi vetsi zlevnovani, protoze touru se totalne zhroutily trhy.

4x4 by bylo sice hezky, ale nesmelo by stat 50-60k. Navic jeho vyuzitelnost je v podstate jenom v horskych oblastech..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

corrado: Nemaj žiaden strach - zvýšený podvozok bude, plastové nárazníky zostanú tieto (alebo myslíš, že O2 Scout ich má lepšie :D ?). Je to štúdia, takže interiér v tejto forme sa do výroby nedostane. Multifunkčný volant ale na isto nebude, je zbytočný - riešenie ďaľším ovládačom na rádio pod volantom je praktickejšie. Nehovoriac o tom, na čo by robili nový volant, keď táto multifunkčnosť je už poriešená...

Je naivné si myslieť, že auto v tejto kategórii bude rovnako "použiteľné", ako O2 Scout. Stačí si uvedomiť to, že F2 Scout bude stáť ani nie polovicu toho, čo stojí O2 Scout!

chapem a suhlasim s tebou..az na jedno... tie plastove narazniky ma podla mna lepsie O2...podla mna maju tie plastove nejaky ucel...a tieto na F2 su nalakovane

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...