Přejít na obsah

Alarm CA-1802 + central


fafejt

Doporučené příspěvky

Poradte mi prosím někdo návod, komu se podařilo propojit autoalarm CA-1802 s původním centrálem, abych mohl vše ovládat ovladačem CA-1802.Jedná se o O1 rok 4/99. Signál od alarmu mi nechce odemknout centrální zámky.Díky

Zdravim, mam CA1801 avsak na O1 MR 2005 (10/2004) a povodny central je ovladany dialkovym ovladacom CA 1801 - myslim, ze to kamarat napajal cez diodu k centralnemu zamku vo vodicovych dverach. Kontaktuj technikov Jablotronu - su sikovni, poradili mi so vsetkymi problemami.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poradte mi prosím někdo návod, komu se podařilo propojit autoalarm CA-1802 s původním centrálem, abych mohl vše ovládat ovladačem CA-1802.Jedná se o O1 rok 4/99. Signál od alarmu mi nechce odemknout centrální zámky.Díky

Zdravim, mam CA1801 avsak na O1 MR 2005 (10/2004) a povodny central je ovladany dialkovym ovladacom CA 1801 - myslim, ze to kamarat napajal cez diodu k centralnemu zamku vo vodicovych dverach. Kontaktuj technikov Jablotronu - su sikovni, poradili mi so vsetkymi problemami.

Dost nam pomohol tento navod, ktory popisuje montaz CA320 do OC (vid 2. strana, farby drotov sice nesedeli, ale meranim a testovanim sa dalo pomerne rychlo urcit jednotlive kable). Chvilu mi trvalo kym som si nato spomenul a dalsiu, kym som nasiel prislusny subor. Vela stastia, nech sa vec podari.

CA320_OC.pdf

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...