Přejít na obsah

Vrozené choroby


nej.amant

Doporučené příspěvky

Napadlo mně sepsat topic jen o vrozených chorobách fabie a případně o jejich odstranění, připisujejte sem pokud vás ještě něco napane. Připisujte jen takové nemoci, o kterých víte, že jsou u Fábek časté.

Tady jsou moje závady: (podle mně se stávají často)

zatékání do dveří

Zatékání

Spotřeba oleje motorů 1.4 16V 74kW (AUB)

Kosti stabilizátorů

Mikrospínače v zámcích

Prasklý svár krytu katalyzátoru

Přidávejte další ať víme co i pro nás náš plechový miláček ještě připraví.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

servomotorky (jejich potenciometry) klimatizace

u některých aut časté praskání žárovek H7 (než jsem pořídil transily, vyměnil jsem za rok 6ks)

stabilizátor (u starších ročníků)

často se rozpojí v motorovém prostoru hadička vedoucí k ostřikovači zadního okna

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Motůrek stěrače pátých dveří u krátké Fábky - zkoroduje trubička ostřikovače uvnitř motůrku a následovně se trubička ukroutí a tím přestane být funkční ostřikovač.Neexistuje jako samostatný díl,nutno měnit celý motůrek za cca 4300,-Kč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 11 měsíců později...
  • o 2 týdny později...

Podle mě to už dávno není povrchové, ale prorezlé durch. Šroubovák pravděpodobně ještě skrz neprorazíš, ale mikropóry už skrz budou. Je mi divné, že tam není napácaná ta plastická hmota. U mého auta jsou ty špubty přepatlaný zak, že sedají vyzáhnout. Na špuntu také není vidět barva vozu (karoserie se stříká se zátkami). Skoro bych řekl, že auto je po nějaké opravě a toto je důsledek špatně provedené antikorozní ochrany. Jsi první majitel?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj první a to samé i na druhé straně durch to není ale na muj vkus je to dost . Felície je kapitola sama pro sebe. Stou hmotou je to divny protože není zapiplaná ani druhá strana . Tak jsem to obrousil až se to svítilo a ošetřil tak su zvědavej jak dlouho to vyrží?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...