Přejít na obsah

Poskrabane sklo


neo10_

Doporučené příspěvky

Zdravim,

mam takovy problem. Na sluzebaku sem chtel u shellu umit sklo, ale v te sterce byl nejaky kaminek nebo co a udelalo mi to skrabanec asi 20cm na zadnim skle. Na Shellu jsem udelal takovej cirkus ze to jeste nevideli, vyplnil jsem nejaky formular o stiznosti. Nevim jestli je zadni sklo pojistene. Chci se zeptat, jak mam vuci shellu postupovat a zda je nejaka sance ze uhradi nove sklo ? Mel jste nekdo podobny problem?

Diky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim,

mam takovy problem. Na sluzebaku sem chtel u shellu umit sklo, ale v te sterce byl nejaky kaminek nebo co a udelalo mi to skrabanec asi 20cm na zadnim skle. Na Shellu jsem udelal takovej cirkus ze to jeste nevideli, vyplnil jsem nejaky formular o stiznosti. Nevim jestli je zadni sklo pojistene. Chci se zeptat, jak mam vuci shellu postupovat a zda je nejaka sance ze uhradi nove sklo ? Mel jste nekdo podobny problem?

Diky.

Na ruční myčce(Wapka s nasazovacím kartáčem)ulítnul vlivem selhání pojistky kartáč a rozbil mi zadní okno.S obsluhou jsem vše sepsal,ONI pod zápis připojili podpisy a jednu kopii jsem si nechal.Obsluha volala majiteli a na pojišťovnu,potom jsem už odjel do místního skloservisu,kde byla domluvena výměna na účet firmy provozující myčku.

Tvůj postup bude záležet na tom,co máš v ruce.Pokud jsi vše sepsal,máš to od nich podepsaný a máš zápis v ruce,máš naději na úspěch.Pokud nemáš záleží,jak moc bude Shell seriozní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim,

mam takovy problem. Na sluzebaku sem chtel u shellu umit sklo, ale v te sterce byl nejaky kaminek nebo co a udelalo mi to skrabanec asi 20cm na zadnim skle. Na Shellu jsem udelal takovej cirkus ze to jeste nevideli, vyplnil jsem nejaky formular o stiznosti. Nevim jestli je zadni sklo pojistene. Chci se zeptat, jak mam vuci shellu postupovat a zda je nejaka sance ze uhradi nove sklo ? Mel jste nekdo podobny problem?

Diky.

Na ruční myčce(Wapka s nasazovacím kartáčem)ulítnul vlivem selhání pojistky kartáč a rozbil mi zadní okno.S obsluhou jsem vše sepsal,ONI pod zápis připojili podpisy a jednu kopii jsem si nechal.Obsluha volala majiteli a na pojišťovnu,potom jsem už odjel do místního skloservisu,kde byla domluvena výměna na účet firmy provozující myčku.

Tvůj postup bude záležet na tom,co máš v ruce.Pokud jsi vše sepsal,máš to od nich podepsaný a máš zápis v ruce,máš naději na úspěch.Pokud nemáš záleží,jak moc bude Shell seriozní.

Mno sepsané to je, ale teď mi došlo, že nemám kopii. Ta paní to prý dělala prvně. Zkusím na ně nejdříve tzn jemnou metodu, kdy se budu chtít s vedoucím pumpy dohodnout po drobrém. Pokud to nevyjde, tak se uvidí podle situace.. ale bych rad kdyby to shell zatahnul, protože jsem si teď všiml, že připojištěné je jen čelní sklo. Přitom oficiálně jsem zákazník (bral jsem naftu) a využíval jsem doplňkovou službu v ceně, která mi poškodila vůz... takže ať koukaj cálovat. Zítra sem napíšu, jak jsem dopadl.

Editováno: , autor: neo10_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to jsem tedy zvědavej jak dopadneš. Já bych to viděl asi tak, že poškrábání okna si si způsobil sám, a tak si sám zaplať opravu. ;) S tou wapkou je to jasné, tam byla technická závada na kterou je čerpací stanice pojištěná a jde to lehce prokázat, ale dokaž jim, že nějaký kamínek byl v nějaké stěrce a dala ho tam ta čerpací stanice?! Nevím nevím, jsem fakt moc zvědavej, jak pochodíš. Je to jako by si se tankovací pistolí netrefil do hrdla nádrže a poškrábal si třeba lak na blatníku, taky by si chtěl uhradit škodu od čerpací stanice? A ještě, v takových případech se sepisuje jakýsi protokol o škodní události a né formulář o stížnosti. Toď vše můj názor.

Editováno: , autor: KaJe
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim,

mam takovy problem. Na sluzebaku sem chtel u shellu umit sklo, ale v te sterce byl nejaky kaminek nebo co a udelalo mi to skrabanec asi 20cm na zadnim skle. Na Shellu jsem udelal takovej cirkus ze to jeste nevideli, vyplnil jsem nejaky formular o stiznosti. Nevim jestli je zadni sklo pojistene. Chci se zeptat, jak mam vuci shellu postupovat a zda je nejaka sance ze uhradi nove sklo ? Mel jste nekdo podobny problem?

Diky.

Na ruční myčce(Wapka s nasazovacím kartáčem)ulítnul vlivem selhání pojistky kartáč a rozbil mi zadní okno.S obsluhou jsem vše sepsal,ONI pod zápis připojili podpisy a jednu kopii jsem si nechal.Obsluha volala majiteli a na pojišťovnu,potom jsem už odjel do místního skloservisu,kde byla domluvena výměna na účet firmy provozující myčku.

Tvůj postup bude záležet na tom,co máš v ruce.Pokud jsi vše sepsal,máš to od nich podepsaný a máš zápis v ruce,máš naději na úspěch.Pokud nemáš záleží,jak moc bude Shell seriozní.

Mno sepsané to je, ale teď mi došlo, že nemám kopii. Ta paní to prý dělala prvně. Zkusím na ně nejdříve tzn jemnou metodu, kdy se budu chtít s vedoucím pumpy dohodnout po drobrém. Pokud to nevyjde, tak se uvidí podle situace.. ale bych rad kdyby to shell zatahnul, protože jsem si teď všiml, že připojištěné je jen čelní sklo. Přitom oficiálně jsem zákazník (bral jsem naftu) a využíval jsem doplňkovou službu v ceně, která mi poškodila vůz... takže ať koukaj cálovat. Zítra sem napíšu, jak jsem dopadl.

Tak jak si dopadnul?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...