Přejít na obsah

Tuning Škoda sraz Doksy


Doporučené příspěvky

Zdarec lidi

Je tu někdo kdo tam jede a je z Jablonce nad Nisou nebo Liberce?

já jedu z Jablonce nad Nisou :palec2:

ritchie: nekecej ;)

A takže jedeš z JBC do Doks?

Ne,on nejede z JBC do Doks...on jede nejdřív do Mimoňe :plol

Editováno: , autor: mira
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau všichni.To byl zase den.Jedu se podívat na Plasy,jak jsem slíbil a přímo uprostřed obce Plasy zastavím za odbočujícím vozidlem z hlavní a do mě to napere zezadu Alfa.Rána to byla že mě spadly telefony z palubky ale škoda vypadala větší než ve skutečnosti byla.Nakonec jsem to rozleštil hadrem a nárazník se sám srovnal na slunci.Ale dostal jsem na nový(od pána).No v Plasích celkem nic zajímavého nebylo a celkem nikdo tam nebyl tak jsem ve 12.00 vyrazil na Doksy.A nelituju.Angláni byli supr,udělali se fotky,poznal jsem pár nových lidí a dokonce jsem si zasprintil na Mimoni.

Tak pár fotek: můj ťukanec

Ještě jsem zapoměl tak aby toho nebylo málo,tak při cestě z5 se přede mnou rosekal kluk na motorce.Napálil to do autobusu ale naštěstí z boku a odrazil se od něj na silnici.Autobus pěknej šlic na boku a mašina odrbaná jak borůvčí.Klučina byl taky odrbán ale O.K.

post-2945-1189884111_thumb.jpg

Editováno: , autor: ritchie
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...