Přejít na obsah

** Vtipy, vtipné obrázky, videa **


colins

Doporučené příspěvky

Ptali se doktora, co dávají pacientům s koronavirem? „Palačinky, bramboráky, lívance a pizzu.“ „A to mu pomáhá?“ „To nevím, ale vejde se to pod dveře.“

Chuck Norris chytil koronavirus. Bylo mu ho líto, tak ho zase pustil.

Včera přišli na poštu dva lidi v rouškách, nastala panika. Po chvíli se ukázalo, že je to přepadení, tak jsme se všichni uklidnili. „

Pustím televizi - Babiš, pustím rádio - Babiš, otevřu noviny - Babiš, otevřu Facebook - Babiš. Normálně mám strach si pustit p*rno...

„Co to máš na tváři?“ „To je jizva z fronty.“ „Wow! Ty jsi voják?“ „Ne! Já byl v Kauflandu...“

Divadla kvůli koronaviru odvolala premiéry... Nemohla by i vláda?

„V životopisu máte mezeru. Co jste dělal v roce 2020?“ „Myl jsem si ruce.“

Včera jsem byl díky zavřené hospodě doma a povídal si s manželkou. Docela fajn ženská s dobrými názory.

Bláznivé to časy. Dřív jsem kašláním skrýval prdění. Dnes prděním skrývám kašlaní.

To jsem zvědavý, jestli i nadále bude Česká pošta tvrdit, že nikdo nebyl doma :))

Koronavirus nevydrží dlouho, protože byl vyroben v Číně.

Lékařský tip: Posypte si ruce chilli papričkami. Proti koronaviru to sice nepomáhá, ale zatraceně rychle se naučíte nesahat si na obličej.

To je poprvé v historii, kdy je originál z Číny a kopie z Milána.

Osmdesát tisíc lidí se nakazilo koronavirem a celej svět chce hned nosit roušky. Ale čtyřicet milionů lidí má HIV a nikdo nechce nosit kondom.

Učitel: „Zase pozdní příchod, důvod?“ „Byla zácpa.“ „Ale toto je online vyučování!"

Proti koronaviru se ubráníme tak, že denně sníme 16 stroužků česneku. Sice to nepomůže, ale aspoň se k vám nikdo nepřiblíží.

  • Líbí se mi 1
  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tři muži se ucházejí o místo u policie. K pohovoru si zavolají prvního z nich. Policista mu dá fotografii muže, kterou si má důkladně prohlédnout a říct, jakých zajímavých detailů si všiml. Po pár minutách uchazeč prohlásí: "Ten muž má jen jedno ucho." "To je fotka z profilu," upozorní ho policista a požádá, aby odešel. Druhý kandidát dostává stejný snímek, se stejnou otázkou. "Ten muž má jen jedno ucho!" prohlásí po chvíli. "To je fotka z profilu!" rozzuří se policista. I druhého kandidáta vyhodí. Třetí kandidát si několik minut prohlíží fotku a pak odpoví: "Ten muž má kontaktní čočky." Policista se podívá do svých spisů a uznale řekne: "Správně, je vidět, že nejste takový blbec jako ti dva před vámi. Jen mi řekněte, jak jste to poznal?" "Snadno. Těžko může nosit brýle, když má jen jedno ucho."

 

Letí dva policajti ve vrtulníku a jeden povídá druhému: "Rozbila se nám klimatizace." "Jak jsi to poznal?" "Protože pilot se potí a ten velkej větrák nad náma se netočí."

 

Cizince podezřelého z vyloupení banky vyslýchají na policejní stanici v přítomnosti tlumočníka.
Policajt: "Kam jste schoval peníze?"
Tlumočník: "Kam jste schoval peníze?"
Zloděj: "Neřeknu."
Tlumočník: "Neřekne."
Policajt: "Když neřekneš, zavřeme tě."
Tlumočník: "Když neřekneš, zavřou tě."
Zloděj: "Neřeknu."
Tlumočník: "Neřekne."
Policajt: "Když neřekneš, zastřelím tě."
Tlumočník: "Když neřekneš, zastřelí tě."
Zloděj: "Schoval jsem je v kuchyni pod podlahou."
Tlumočník: "Neřekne."

 

Přijde chlap do hospody a volá: "Kluci já sem slyšel super vtip o policajtech, musim vám ho říct!" Najednou se od stolu zvedne chlap a povídá: "Pane já jsem policista." A muž na to odvětí: "To nevadí já ten vtip řeknu pomalu a 2x."

 

Policajt se oženil. Za pár dnů přijde do služby a kolegové samozřejmě vyzvídají: "Tak co? Jaká byla svatební noc?"
"Kluci, to mi nebudete věřit," povídá novomanžel. "Já jsem byl ráno tak rozespalej, že jsem ze zvyku vytáhl peněženku. Vzal jsem z ní sedm stovek a položil je na noční stolek. Manželka se probudila, kouká na to..."
"Průšvih, co?!" chytají se za hlavu kolegové.
"Ne, dobrý! Říkala, že v manželství už to není tak drahý - a vrátila mi dvě stovky!"

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem se svými kamarádkami vyrazila na večírek. Manželovi jsem řekla, že se vrátím o půlnoci.
“Slibuji ti, miláčku, že se nevrátím ani o minutu později!” prohlásila jsem a vyrazila.
Ale večírek byl fantastický. Drinky, tanečky, znovu drinky a znovu tanečky, ještě víc drinků… bylo to tak skvělé, že jsem zapomněla na čas!
Když jsem se vrátila domů, byly tři hodiny ráno. Vcházím do bytu, jako myška otvírám dveře a vtom slyším tu zatracenou kukačku v hodinách, jak třikrát kuká! Když jsem si uvědomila, že manžel se při tom kukání může probudit, zakukala jsem sama ještě devětkrát…
Byla jsem na sebe hrdá, že i když jsem ožralá jak dělo, dostala jsem takový dobrý nápad a podařilo se mi vyhnout nepříjemnosti s manželem! Rychle jsem si lehla a usínala s myšlenkou na to, jak jsem inteligentní.
Ráno během snídaně se manžel zeptal, kdy jsem se vrátila z večírku.
A tak říkám, že přesně o půlnoci, jak jsem slíbila. Nic neříkal a ani nevypadal, že by měl nějaké pochybnosti.
“To je skvělé, jsem zachráněná!” pomyslela jsem si a otřela pot z čela.
“Víš, musíme vyměnit ty naše kukačkové hodiny.”
Zbledla jsem strachy a ptám se pokorně: “Aaano? A prroč, miláčku?”
A on na to: “Víš, dneska v noci kukačka zakukala třikrát, potom – nevím, jak to udělala – vykřikla Ó bože!, znovu zakukala čtyřikrát, vyzvracela se v předsíni, zakukala ještě třikrát a upadla se smíchem na podlahu. Kuknula ještě jednou, šlápla na kočku a převrátila stolek v obýváku. Potom mě poslala do p***le a svalila se vedle mě. Pak zakukala naposledy a začala chrápat.”

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pepíček zavolá do řeznictví a ptá se:

„Máte prasečí ouška?“

„Ano, máme.“

„A máte prasečí nos?“

„Ano, máme.“

„A prasečí ocásek?“

„Ano, máme.“

„A máte taky telecí kopýtka?“

„Ano, ta také máme.“

„Pepíček: "No, vy ale musíte vypadat!“

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...